Jolly Tur 2’inci acentesini Acarkent’te açtı

Jolly Tur, 2.acentesini Hüseyin Baltacı – Ali Dilber ortaklığında Acarkent’te hizmete açtı.

Türkiye Seyehat Acentaları Birliği (TÜRSAB) “A grubu” seyahat acentesi olan Acarkent Turizm, Mete Vardar’ın  Beykoz’un ilk ve tek yetkili…

Jolly Tur 2'inci acentesini Acarkent'te açtı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Jolly Tur, 2.acentesini Hüseyin Baltacı – Ali Dilber ortaklığında Acarkent’te hizmete açtı.

Türkiye Seyehat Acentaları Birliği (TÜRSAB) “A grubu” seyahat acentesi olan Acarkent Turizm, Mete Vardar’ın  Beykoz’un ilk ve tek yetkili Jolly Tur  acentesi olarak Hüseyin Baltacı – Ali Dilber ortaklığında hizmete açıldı.

Geniş ürün yelpazesiyle her bütçeye uygun, aynı zamanda kurumsal organizasyonuyla bölge halkına hizmet veren bir firma olan Acarkent Jolly Tur’da verilen hizmetler ise şöyle; Yurtiçi otel rezervasyonu, Yurtdışı otel rezervasyonu, Yurtiçi Kültür Turları, Yurtdışı Turları, İç ve dış hat uçak biletleri, Kurumsal organizasyonlar.

Ali Dilber ‘Neden’ bir turizm acentesi açma gereği duyduklarını, Beykoz Güncel Haber’ şöyle açıkladı: “Acce İnşaat ve Emlak Ofisi olarak hizmet verdiğimiz İstanbul’un gözdesi olan Beykoz’ da turizm adına eksiklik olduğunu fark ettik. Bu eksiklikleri gidermek için Sayın Mete Vardar’ın destekleriyle Beykoz-Acarkent’te Jollytur yetkili acentası olarak hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Ülke turizmine katkı sağlamak amacıyla, geniş ürün yelpazemiz ile her bütçeye uygun olarak bölge halkımıza hizmet vermek öncelikli amacımızdır. Bize bu alanda destek veren, verecek olan tüm bölge halkına şimdiden teşekkürlerimi sunarım”.

Hüseyin Baltacı da geleceğin turizm odağı haline gelecek olan Beykoz için gerekli bir başlangıç olduğuna dikkat çekerek; “TÜRSAB’ta eğitim proje ve kalkınma ajansları ve kobi komitesi  üyeliğine de girmiş bulunmaktayız. Jolly Tur’un kurumsallığı ile Beykoz’da küçük de olsa iş istihdamı sağladık. Şimdiden 4 çalışanımız bulunmaktadır. Bu konuda bizlere yardımcı olan Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’ne, Jollytur Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mete Vardar’a teşekkürlerimi sunarım” şeklinde konuştu. 

Adres; Acarkent Mahallesi Acarkent Sitesi 9.Cadde İdari Hizmetleri Binası No:3-1/A Beykoz/İST.

Tel : (0216) 485 49 50 (Pbx)

Fax : (0216) 485 35 03

Web: www.acarkentturizm.com

Jolly Tur 2’inci acentesini Acarkent’te açtı
Bizi Takip Edin