Kariyer Merkezi'nden 100 kişiye iş fırsatı

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi 100 kişilik bay personel alımı gerçekleştirecek.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi ile Carrefour Mağazaları arasında düzenlenen protokolle Carrefour Gebze Deposu'na 100 kişilik bay personel alımı gerçekleştirilecek. İ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi 100 kişilik bay personel alımı gerçekleştirecek.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi ile Carrefour Mağazaları arasında düzenlenen protokolle Carrefour Gebze Deposu’na 100 kişilik bay personel alımı gerçekleştirilecek. İş görüşmeleri 8 Mayıs Perşembe günü saat 15:00’de Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nde yapılacak.

İstihdam çalışmalarıyla 5 yılda 7 bin 500 vatandaşa iş imkanı sunan Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi, Carrefour Mazağazaları ile ortak bir çalışmaya imza atıyor. Firmanın Gebze’de bulunan deposuna çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere alınacak 100 kişilik personel Beykoz’dan seçilecek.

Toplu olarak düzenlenecek iş görüşmesi Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nde yapılacak. Personel adaylarında eğitim şartı aranmazken, 20-42 yaş arası, askerliğini yapmış olmaları isteniyor. Servis+Yemek+SSK+Maaş imkânları sunulan personel alımı için başvuracak adayların görüşme öncesinde Beykoz Belediyesi resepsiyonunda kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

İstihdam çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “İş imkanına kavuşturabildiğimiz her vatandaşımızın mutluluğu, huzuru bizlerin gururudur. Bu düşünceyle çalışmalarına yön verdiğimiz Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi, önümüzdeki 5 yıllık dönemde daha fazla firmayla temasa geçerek sizlere daha çok iş olanağı sunmaya devam edecektir” diyerek destek veren firma yetkililerine teşekkür etti.

Kariyer Merkezi'nden 100 kişiye iş fırsatı
Bizi Takip Edin