Kariyer Merkezi'nden 80 kişiye iş imkânı

Carrefour SA'nın merkez deposu ve Ekol Lojistik AŞ'ye alınacak toplamda 80 kişilik personel Beykoz'dan seçilecek.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi işverenler ve iş arayanları buluşturmaya devam ediyor. Kariyer Merkezi'nde gerçekleştirilecek mülakatl

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Carrefour SA’nın merkez deposu ve Ekol Lojistik AŞ’ye alınacak toplamda 80 kişilik personel Beykoz’dan seçilecek.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi işverenler ve iş arayanları buluşturmaya devam ediyor. Kariyer Merkezi’nde gerçekleştirilecek mülakatlar sonucunda Carrefour SA’nın Gebze’de bulunan merkez deposu ve Ekol Lojistik AŞ’ye alınacak toplamda 80 kişilik personel Beykoz’dan seçilecek.

Carrefour SA ve Ekol Lojistik firmaları yetkilileri tarafından düzenlenecek görüşmelerle 18-45 yaş arası bay reach truck operatörü (forklift şoförü) ve depo personeli işe alınacak.

Personel seçmelerinin Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nde gerçekleştirileceği mülakatlar 12 Haziran 2014 Perşembe günü saat 10:00’da yapılacak. Müracaat edecek adaylarda aranan şartlar en az ortaokul mezunu, tercihen lojistik lisesi ve meslek yüksek okulu mezunu, tercihen lojistik iş tecrübesi olan, forklift ehliyeti (G sınıfı ehliyet), askerliğini yapmış olmak olarak belirtiliyor. Personele sağlanacak imkânlar ise maaş+yemek+servis+mesai+özel sağlık sigortası+sosyal yardım sandığı(eğitim, doğum, evlilik, avans sistemi, ramazan paketi vs.) olarak belirtiliyor.

Mülakatlara katılmak isteyen adayların Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’ne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi irtibat: (0216) 538 8463–64-56

Kariyer Merkezi'nden 80 kişiye iş imkânı
Bizi Takip Edin