Kas –Der Beykoz iftarı herkesi bir araya getirdi

Kastamonulular Derneği Beykoz Şubesi geleneksel iftar yemeği ile toplumun farklı kesimlerini bir araya getirdi.

Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi geleneksel iftar yemeği ile toplumun farklı kesimlerini bir araya getirdi. Siyasetten iş…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonulular Derneği Beykoz Şubesi geleneksel iftar yemeği ile toplumun farklı kesimlerini bir araya getirdi.

Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi geleneksel iftar yemeği ile toplumun farklı kesimlerini bir araya getirdi. Siyasetten iş dünyasına, sivil toplumdan muhtarlara, toplumun her kesiminden farklı isimlerin yer aldığı iftar programına yaklaşık 250 kişi katıldı.

İncirköy Şehit Cengiz Erdoğan Parkı’nda düzenlenen iftar organizasyonuna, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Aslan ve Hasan Karakaya, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, belediye meclis üyeleri Sadullah Karahasanoğlu, İdris Kurt, Hüseyin Kuruderi ve Temel Karadeniz, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı H. Hüsnü Kolcu, Beykoz OFD Başkanı Saniye Efe ile mahalle muhtarları, iş adamları, STK temsilcileri ve dernek üyeleri katıldı.

İftar öncesi masalarda uzun sohbetler yapılırken, ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını açan misafirler, yemeğin ardından yapılan dualarla semaya ellerini açıp dua etti.  Kas- De Beykoz Şubesi tarafından konuklara Çorba, Tas Kebabı, Bulgur Pilavı ve tatlıdan oluşan ikram menüsü de oldukça beğenildi.

Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık yapmış olduğu kısa açıklamasında iftar davetine katılan tüm misafirlerine teşekkür ederken iftar geleneğinin devam edeceğini söyledi.

Kas –Der Beykoz iftarı herkesi bir araya getirdi
Bizi Takip Edin