KAS-DER Beykoz şehitleri anma geleneğini bozmadı

KAS-Der Beykoz Şubesi geleneği bozmayarak 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası nedeniyle mevlit okuttu.

KAS-Der Beykoz Şubesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası'nda geleneği bozmayarak Çanakkale şehitleri ve tüm…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAS-Der Beykoz Şubesi geleneği bozmayarak 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası nedeniyle mevlit okuttu.

KAS-Der Beykoz Şubesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası’nda geleneği bozmayarak Çanakkale şehitleri ve tüm şehitler için mevlit okuttu.

Paşabahçe Merkez Camii’nde öğle namazına müteakiben KAS-Der Beykoz ve Kas-Der Beykoz Gençlik Kolları’nın birlikte düzenlediği Çanakkale Şehitleri ile tüm şehitler için Mevlit programı Beykozluların yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Mevlut programına Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Işık, Değirmendere Muhtarı Adem Demirel, MHP Beykoz eski İlçe Başkanı Ali Emanet, ADD Beykoz Şube Yöneticisi Ali Çelik, Incirkoy Spor Kulübü Başkanı Mahir Taştan, Pazarcılar Dernek Başkanı Mehmet Demir, Kastamonu İli Köseali Köyü Dernek Başkanı Cemal Çelik’de katılımcılar arasındaydı. 

Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın kıldırdığı öğle namazının ardından başlayan mevlit proğramı Niyazi Çalışkan’ın okuduğu kaside, Yasin-i Şerif, Kuran-ı Kerim ve dualar edilerek başta Çanakkale Şehitleri olmak üzere bütün şehitlerimiz rahmetle yâd edildi.                                  

KAS-Der Beykoz Yönetimi mevlit programı sonrası katılımcılara çeşitli ikramlarda bulundu. KAS-Der Beykoz düzenlediği programı ile anlamlı bir harekete daha imza atmış oldu.

KAS-DER Beykoz şehitleri anma geleneğini bozmadı
Bizi Takip Edin