KAS-DER Beykoz turnuvasında şehitlerimiz unutulmadı

Kas-Der Beykoz Şubesi tarafından organize edilen geleneksel futbol turnuvasında şehitler anıldı, terör lanetlendi.

Son zamanlarda ülkemizde yaşanan acı ve elim terör hadiselerine her kesimden tepki yağmaya devam ediyor. En son olarak,…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kas-Der Beykoz Şubesi tarafından organize edilen geleneksel futbol turnuvasında şehitler anıldı, terör lanetlendi.

Son zamanlarda ülkemizde yaşanan acı ve elim terör hadiselerine her kesimden tepki yağmaya devam ediyor. En son olarak, Kas-Der Beykoz Şubesi tarafından organize edilen ‘Geleneksel Kas-Der Beykoz Futbol Turnuvası’nda; Kastamonulu ve Beykozlu vatandaşlar şehitleri anarak terörü lanetledi.

İki takım futbolcuları Türk Bayrağı ile tribünleri selamladı!

2015 Sezonu 3. Hafta açılış maçında şehitlerimiz unutulmazken teröre lanet yağdı. MutluDer ve İncirköy takımları arasında yapılan maç öncesinde, iki takım futbolcuları ve teknik heyetleri dev bir Türk Bayrağı ile beraber sahanın ortasına kadar yürüdüler. Bu arada tribünlerden de “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” sloganları ile teröre tepki gösterildi.

Katılımcılar arasında; Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık ve yöneticiler, CHP Beykoz Meclis Üyeleri Cavit Gül ve Yılmaz Işık ile gençlik kolları, takım yöneticileri ve taraftarlar katıldı.

Vatan, Bayrak ve Millet uğrunda fedakarlıktan kaçınmayız!

İki takım futbolcuları, teknik heyetler, hakem ve tüm dernek yöneticileri ile birlikte tribünde bulunan sporseverler şehitlerimizi anmak için bir dakikalık saygı duruşunda bulunduktan sonra, hep bir ağızdan İstiklal Marşı söylendi. Vatan, Bayrak ve Millet uğrunda hiçbir zaman fedakarlıktan kaçınmayacaklarını ifade eden Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık; şehitleri unutmayarak Kastamonulu olarak kendilerine yakışan davranışları her zaman sergileyeceklerini ifade etti.

KAS-DER Beykoz turnuvasında şehitlerimiz unutulmadı
Bizi Takip Edin