Kaşıtoğlu: Çengelköy'e uyumaya gidiyorum!

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu;  “Çengelköy'e uyumaya, yatmaya gidiyorum”

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz'da yayın yapan bazı yerel basın mensupları ile kahvaltı programında bi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu;  “Çengelköy’e uyumaya, yatmaya gidiyorum”

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz’da yayın yapan bazı yerel basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi. Kaşıtoğlu, Beykoz Güncel Haber tarafında gündeme getirilen “Saadet Beykoz adayı Muharrem Üsküdarlı çıktı!” başlıklı haber üzerine eleştirilere de yanıt verdi.

Programa, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selman Esmerer, İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve Beykoz’un bazı yerel medya basın mensupları katıldı.

Beykoz’a Beykozlu (Üsküdarlı) belediye başkanı yakışır!

Genel Başkan Yardımcısı Selman Esmerer kendi adaylarının Üsküdar’da ikamet ettiğini henüz öğrenmemiş olacak ki AK Parti’nin Beykoz dışından bir adayla seçime girmesini değerlendirip; “30 yıllık bir Beykozlu olarak şunu ifade etmek istiyorum. Beykoz’un bu kadar cevheri varken dışarıdan belediye başkanı adayı ithal edilmesi bir Beykozlu olarak ağrıma gidiyor. Dışarıdan ithalatın yapılması Beykozluya hakarettir. Beykoz’u bilmeyen birisi 5 yılda Beykoz’u anca tanır. Bu yüzden Saadet Partisi olarak Beykoz’u çok iyi tanıyan ve bilen, Beykoz’a en iyi hizmeti verecek olan adayı belirledik. Beykoz’a Beykozlu belediye başkanı yakışır. İnşallah 31 Mart’ta Beykoz Belediyesi’ni kazanacağız. Saadet Partisi olarak iddialıyız” ifadelerini kullandı.

Belediye döneminde yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır!

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu ise siyasete AK Parti’de başladığını ancak daha sonra istifa ederek Saadet Partisi’ne geçtiğini dile getirerek; “Bismillah diyerek bir yola çıktık. Bu yol inşallah bizi hayırlı bir yola götürecektir. Çizgisinden taviz vermeyen Saadet Partisi’ne güzel bir zaferle inşallah Beykoz belediye bayrağını teslim etmek istiyoruz. Her yerel seçim aslında insanların kaderini oyladıkları günlerdir. Bu bilinçle hareket etmek gerekir. Belediye başkan yardımcılığı döneminde yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Belediye başkanı olursak eğer, Beykoz’u daha ileri taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Beykoz coğrafi, doğal güzelliği ve kaliteli insan sermayesi olarak çok kıymetlidir.” temennilerinde bulundu.

Çengelköy’e uyumaya, yatmaya gidiyorum!

Yapılan konuşmaların ardından soru cevap bölümünde Beykoz Güncel Haber tarafında gündeme getirilen “Saadet Beykoz adayı Muharrem Üsküdarlı çıktı!” başlıklı haber üzerine eleştirilere yanıt veren Muharrem Kaşıtoğlu, kayınvalidesiyle oturma zorunluluğundan dolayı sadece Çengelköy’e uyumaya, yatmaya gittiğini söyledi.

Kaşıtoğlu: Çengelköy'e uyumaya gidiyorum!
Bizi Takip Edin