Kastamonulular iftar programında bir araya geldi

Kas-Der Beykoz Şubesi’nin organize ettiği iftar yemeğinde Kastamonu'nun ileri gelenleri bir araya geldi.

Kastamonu'nun ileri gelenleri, Kas-Der Beykoz Şubesi ve Eski Kas-Der Genel Başkan Yardımsı İş Adamı Remzi ŞEN'in birlikte organi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kas-Der Beykoz Şubesi’nin organize ettiği iftar yemeğinde Kastamonu’nun ileri gelenleri bir araya geldi.

Kastamonu’nun ileri gelenleri, Kas-Der Beykoz Şubesi ve Eski Kas-Der Genel Başkan Yardımsı İş Adamı Remzi ŞEN’in birlikte organize ettiği iftar yemeğinde bir araya geldi.

Siyasetten iş dünyasına, Beykoz ve Beykoz dışından birçok Kastamonulu’nun bir araya geldiği organizasyona Kas-Der Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu başta olmak üzere, Kas-Der Federasyon Başkanı Selami Çelebioğlu, Beykoz Emniyet Müdürü Erkan Demirci, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, AK Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcısı Esat Kalay, CHP Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Sarıkaya, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Şeref Sarıkaya, Has Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Çaktı, Kastamonulu Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, Kastamonulu muhtarlar ve Kastamonu Köy Dernek Başkanları davetliler arasında yerlerini aldılar.

Kas-Der Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık ve iş adamı Remzi Şen davetlileri kapıda tek tek karşılarken, Beykoz Emniyet Müdürü Erkan Demirci, başka bir etkinlikten dolayı programa geç katıldı.

Her yıl Kas-Der Beykoz Şubesi tarafından geleneksel olarak yapılan iftar programına katılan davetlilere teşekkür eden Süleyman Çalık, Eski Kas-Der Genel Başkanı Remzi Şen ile birlikte organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Sohbetin koyuluğu saat 23.30’a kadar birlikteliğin devam etmesine neden olurken, iftar mekânından en son ayrılan ismin Kas-Der Federasyon Başkanı Selami Çelebioğlu oldu.

Kastamonulular iftar programında bir araya geldi
Bizi Takip Edin