Kastamonululardan, Beykoz Belediyesi'ne çıkarma

Beykozlu Kastamonulular, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve hemşerileri Muharrem Kaşıtoğlu'na tebrik ziyaretinde bulundu.

7. dönemde AK Parti'den belediye meclis üyesi olarak tekrar seçilen Muharrem Kaşıtoğlu, kısa bir süre önce Belediye…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Kastamonulular, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve hemşerileri Muharrem Kaşıtoğlu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

7. dönemde AK Parti’den belediye meclis üyesi olarak tekrar seçilen Muharrem Kaşıtoğlu, kısa bir süre önce Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından belediye başkan yardımcısı olarak göreve getirildi. Bu durum Beykoz’da yaşayan Kastamonuları sevindirdi. KAS-DER Başkanı Süleyman Çalık ve AK Parti meclis üyesi Yılmaz Özdemir’in de içlerinde bulunduğu bir heyet; yeni görevinden dolayı Muharrem Kaşıtoğlu’nu tebrik etmek ve Kastamonuluları bu kararından ötürü sevindiren Başkan Çelikbilek’e de teşekkür etmek için Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Kaşıtoğlu: Bu bir nimet değil, büyük bir sorumluluk!

Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, ziyaretten ötürü son derece memnun ve mutlu olduğunu belirtti. Birçok insanın nimet olarak bakacağı görevinin kendisi için çok büyük bir sorumluluk olduğunu ifade eden Kaşıtoğlu: “Kastamonuluları önemli görevlerde layık gören Başkanımıza sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu, çok çalışılması gereken bir görevdir. Demografik yapı çerçevesinden baktığımızda da Kastamonulu olmamız işimizi daha da zorlaştırıyor. Daha doğrusu bizi daha çok çalışmamız gereken bir konuma getirmiş oldu. Biz 250 bin Beykozlunun hizmetindeyiz. Tüm Beykozluların kanunlar çerçevesinde sorunlarını çözmek için buraya geldik. Benim sizden tek ricam, dua. Desteklerinizi bekliyorum. Eksikliklerimiz mutlaka olacaktır, bana bunları yapıcı eleştirel bir şekilde kesinlikle bildirin. Niyetimiz, salih bir niyet. Bu niyetle çalışmalarımızı yapacağız” dedi. Yücel Çelikbilek’in kendisine verdiği makam odasının, herkesin makam odası olduğunu ve oraya randevusuz bir şekilde tüm Beykozluların geleceğini de belirten Kaşıtoğlu, bunu siyaseten değil tüm samimiyetiyle söylediğinin altını çizdi.

Çelikbilek: Gelecekteki güzel Beykoz’u hep beraber kuracağız!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, seçim döneminde kendilerine destek vermelerinden dolayı tüm Kastamonululara teşekkürlerini sundu. Beykoz’un bu dönem farklılaşması gerektiğini kaydeden Çelikbilek, bu farklılaşmayı hep beraber sağlayacaklarına vurgu yaptı. “Sizler bizlere bazı yol tarifleri yapacaksınız, bizlerde sizlerin yaptığı bu yol tarifleri üzerinden bina kurmaya çalışacağız” diyen Çelikbilek, geleceği yeniden inşaa etmek istediklerini ifade etti. Çelikbilek: “Kimsenin şüphesi olmasın ki, gelecekteki Beykoz çok daha güzel olacaktır. Sizlerin yakınlığı, desteği arkamızda olduğu müddetçe bizlere bunu yapmak daha kolay olacaktır. Meyve veren ağaç taşlanır diye tabir vardır. Bu böyledir. Küçük hesapların değil, büyük hesapların adamları olmak lazım. Yakışan odur diye düşünüyorum. Allah bizlere ve sizlere büyük işler yapmayı nasip etsin. Beykoz’un problemlerini hepimiz biliyoruz. Eğer bizim bir hatamız varsa bizlere çeşitli vesilelerle intikal ettirin. Biz de onları değerlendirmeye gayret edelim” şeklinde konuştu. 250 bin nüfuslu bir aile olduklarına dikkat çeken Çelikbilek, herkese hizmet etmek istediklerini ve Beykoz halkının ne kadar yüzü gülerse belediye yönetimi olarak kendilerinin de o kadar yüzlerinin güleceğini sözlerine ekledi.

Muharrem Kaşıtoğlu ve Kastamonulular, Yücel Çelikbilek’e teşekkür etmek amacıyla Kastamonu’ya özgü lezzetleri içeren özel bir paketi hediye olarak takdim ettiler. Ayrıca Kastamonu Cide Çilekçe Köyü Derneği adına el yapımı özel gemi de Çelikbilek’e hediye olarak sunuldu.

Kastamonululardan, Beykoz Belediyesi'ne çıkarma
Bizi Takip Edin