Kavacıkspor’un yeni başkanı Enes Kararmaz oldu

Beykoz’da TFF Bölgesel Amatör Lig’de tek temsilci olan Kavacıskpor’un yeni Başkanı İş insanı Enes Kararmaz oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da TFF Bölgesel Amatör Lig’de tek temsilci olan Kavacıskpor'un yeni Başkanı İş insanı Enes Kararmaz oldu.

Beykoz’un başarılı spor kulüplerinden, TFF Bölgesel Amatör Lig’de tek temsilci olan Kavacıkspor’un yeni kulüp başkanı iş insanı Enes Kararmaz oldu.

“KAVACIKSPOR'U EN GÜZEL YERLERE TAŞIYACAĞIZ”

Beykoz Güncel Haber’e konuşan Enes Kararmaz, “Bugüne kadar Kavacıkspor için emek vermiş herkese teşekkür ediyorum. Yeni dönemde bize inana, güvenen bu büyük ailenin her bir ferdine de ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte çalışıp Kavacıksporu en güzel yerlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Herkesi maçlarımızda bize destek olmaya davet ediyoruz.” dedi.

Kavacıkspor'da yeni dönemde görev yapacak isimler şu şekilde:

Yönetim Kurulu Asil: Enes Kararmaz, Yavuz Usta, Cömert Azat, Ulaş Atbaşı, Seçkin Doğan, İsrafil Cömert, Bülent Atbaşı, Doğan Deliak, Murat Yılmaz, Onur Kurtuluş, Fahrettin Yılmaz, Kemal Fındıkçı, Şadi Çakıroğlu, Yasin Demir

Yönetim Kurulu Yedek: Turgay Gedik, Ahmet Ali Karagöz, Mehmet Önder, Alarslan Biçer, Sedat Akın, Fahrettin Pehlivan, Kadir Şahin, Zafer Yavuz, Ahmet Öztürk, Can Dalgıç, Aslan Avşar, Cihan Evin, Serkan Yıldız, Erol Güney

ASFK Asil: Enes Kararmaz, Ulaş Atbaşı, Doğan Deliak

ASFK Yedek: Ahmet Öztürk, İsrafil Cömert, Mehmet Önder

Onur Kurulu: Yusuf Topraklı, Birol Özkurteller, Kadir Öztürk, Başaran Yavuz, Suat Yıldız, Hüseyin Yılmaz, Abdurrahman Yıldız, Bülent Küçük, Ali Kızılet, Halit Çolakoğlu, Hayrettin Yılmaz, Oğuz Özcan, Mustafa Akoğlu, Cemal Yavuz.

Kavacıkspor’un yeni başkanı Enes Kararmaz oldu
Bizi Takip Edin