Kavacık'ta polisten dayak iddiası!

Beykoz Kavacık Orhan Veli Parkı'nda ve karakolda polislerden dayak yediğini iddia eden genç savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Olay 27 Haziran Cumartesi günü Kavacık Orhan Veli Parkı'nda gerçekleşti. Eniştesine ait köpeğiyle birlikte…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kavacık Orhan Veli Parkı’nda ve karakolda polislerden dayak yediğini iddia eden genç savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Olay 27 Haziran Cumartesi günü Kavacık Orhan Veli Parkı’nda gerçekleşti. Eniştesine ait köpeğiyle birlikte parkta otururken tanımadığı kişilerin çıkardığı bir kavga nedeniyle olay yerine gelen Kavacık Karakolu polislerinden dayak yediği iddia edilen G.K. isimli genç ve ailesi polislerden şikayetçi oldu.

G.K.’nin kardeşi N.K.’nin yaptığı açıklamada “Kardeşim enişteme ait köpeğiyle birlikte parkta otururken o anda orda çıkan bir kavga nedeniyle Kavacık Karakolu polisleri oraya gelip kardeşimden kimliğini istemişler. O da kimliğini vermiş ve beklemeye başlamış. Polisler de kardeşimin kimliği onlarda olmasına rağmen ona oradan gitmesini söylemiş o da kimliğini vermelerini ondan sonra gideceğini söylemiş. Polislerden biri kimliği vermeyip kardeşimin üzerine doğru yürüyünce köpekte sahibine hamle yapan polisin üzerine atlamış… Köpeği bağladıktan sonra kardeşimi parkta dövmeye başlamışlar ve sonrasında ellerini kelepçeleyip parkta kavga eden kardeşimin hiç tanımadığı 2 çocukla birlikte polis arabasına bindirmişler. Yol boyunca ve karakolda da dayak yiyen kardeşime Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi tarafından 10 gün rapor verilmiştir.” dedi.

Beykoz Adliyesi’nde ifade verdikten sonra serbest bırakılan G.K.’nin polislerden şikayetçi olduğu öğrenildi.

Kavacık'ta polisten dayak iddiası!
Bizi Takip Edin