Kaymakam Aydın Ergün alkışlar ile uğurlandı!

Beykoz’daki beş yılık görev süresi resmen sona eren Kaymakam Aydın Ergün,  makamından alkışlar eşliğinde ayrıldı.

Diyarbakır’ın Sur ilçesine atanan Kaymakam Aydın Ergün, Beykoz’daki beş yılık görev süresinin resmen sonlanması ne

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’daki beş yılık görev süresi resmen sona eren Kaymakam Aydın Ergün,  makamından alkışlar eşliğinde ayrıldı.

Diyarbakır’ın Sur ilçesine atanan Kaymakam Aydın Ergün, Beykoz’daki beş yılık görev süresinin resmen sonlanması nedeniyle düzenlenen vedalaşma merasimi sonrasında Beykozlular ile vedalaşarak, makamından ayrıldı.

Hükümet Konağı’nın önünde gerçekleşen merasim öncesinde, aralarında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Emniyet Müdürü Erkan Demirci, Belediye Başkan Yardımcıları Metin Torun, Nevin Çalışkan, Hanefi Dilmaç, Yüksel Baki, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kadir Kalaycı, Emniyet Müdür Yardımcısı Tülay Çik, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yavuz Baştuğ, Tapu Sicil Müdürü Tevfik Palabıyık ile bazı kurum ve şube müdürlerinin de bulunduğu misafirlerini eşi Necla Hanım ile birlikte makamında kabul eden Aydın Ergün, daha sonra yanındakiler ile birlikte kendisini beklemekte olan Beykozlular’ın yanına indi.

Fahri Hemşehri Beratı’nı aldı!

Burada, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından Kaymakam Aydın Ergün’e, “Beykoz’un Fahri Hemşehrisi Beratı” takdim edildi.

Aydın Ergün: En büyük ödül, Beykozlular’a hemşeri olmaktır

Vedalaşmak üzere kendisini bekleyen kalabalığa hitap eden Aydın Ergün, öncelikle, kendisine sunulan “Fahri Hemşehrilik Beratı” dolayısıyla Beykoz Belediye Meclisi’ne teşekkür etti.

Ergün, şunları söyledi: “ Bizim için en büyük ödül, Beykozlular’a hemşeri olmaktır. Belediye Meclisimize, Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.  Hakkınızı helal edin, benden yana varsa helal olsun. Beş yıl boyunca Beykoz’da çalışmaktan, Beykoz’da sizler ile birlikte olmaktan, sizleri tanımaktan büyük mutluluk duydum. Kapımız bütün Beykozlular’a açık. Bir telefon kadar yakınız. Ne zaman isterseniz, her zaman arayabilirsiniz. Sizleri misafir etmekten, sizler ile görüşmekten mutluluk duyacağımı ifade ediyorum.”

Beykozlular’a çok teşekkür ediyorum!

Ergün, sözlerinin devamında kendisini Beykoz’a atamaları ve Beykozlular ile tanışmasına vesile olmalarından dolayı, o zamanki Kararname’de emeği geçenlere de teşekkür etti. Aydın Ergün, “ buradan üzülerek ayrılmama rağmen, Diyarbakır’da, Sur’da Kaymakam olarak çalışacak olmaktan dolayı da, son Kararname’den dolayı da son derece mutluyum. Diyarbakır’a atanmaktan dolayı da büyük mutluluk duyuyorum. Bu süre içerisinde tanıştığımız, çalıştığımız, hizmet ettiğimiz Beykozlular’a çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin!” dedi.

Duygulandı

Kaymakam Ergün’ün, konuşması sırasında zaman zaman duygulandığı görüldü. Konuşmasının ardından kendisiyle vedalaşmak üzere sıraya giren Beykozlular ile tek tek vedalaşan Ergün çifti arabalarına binmek üzere iken Galip Öztürk Sevgi Evi öğrencileri veda alanına geldiler. Öğrencileri tek tek öpen Ergün çifti, daha sonra Beykozlular’ın alkışları arasında makam araçlarına binerek, Hükümet Konağı’ndan ayrıldılar.

Yeni Kaymakam Süleyman Erdoğan 10 Eylül’de görevine başlayacak

Aydın Ergün’ün, vedalaşma merasimi sırasında verdiği bilgiye göre, Beykoz’un yeni Kaymakamı Süleyman Erdoğan, 10 Eylül Pazartesi günü görevine başlayacak.

Haber: Arzu Başlantı

Kaymakam Aydın Ergün alkışlar ile uğurlandı!
Bizi Takip Edin