Kaymakam Katırcı ve Başkan Çelikbilek'ten bayram mesajı

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla b

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajı şöyle; “30 Ağustos 1922’de Başkomutanlık Meydan Muharebesi zaferiyle tamamlandığı şanlı tarihin 94. yıldönümünü kutlayacağız. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Milletçe birlik ve beraberlik duygusu içinde, tarihimiz boyunca vatanı uğruna canını veren, İstiklâl Savaşı’nda, Çanakkale’de, Büyük Taarruz’da ve 15 Temmuz’da milli irade ve demokrasimize sahip çıkma uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, gazilerimizi de şükranla anıyorum.’

Yücel Çelikbilek; 30 Ağustos Zaferi, milletimiz için gurur ve iftihar günüdür

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi:  “Bir ulusun birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösteren, İstiklal mücadelemizin sonucunda vatan topraklarımızın düşman işgalinden kurtuluş günü 30 Ağustos Zaferi, şanlı tarihimizin büyük destanlarındandır. Birlik ve beraberlik içinde, kardeşlik ruhuyla zafere ulaşan milletimizin inanç ve kararlılığını tüm cihana anlatan 30 Ağustos Zaferi, milletimiz için gurur ve iftihar günüdür. Milletimiz, eşsiz vatanseverlik ve kahramanlıklarla dolu mücadeleler sonucunda kazanılan bağımsızlığını ilelebet koruyacaktır.  Mukaddes vatanımızın, milli ve manevi değerlerimizin muhafazası, milletimizin hürriyet ve istiklali uğruna verilen büyük mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin 94. yıldönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyorum. Bugüne kadar ülkemizde hain örgütlerin yaptığı tüm terör saldırılarında hayatlarını kaybeden asker, polis ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum

Kaymakam Katırcı ve Başkan Çelikbilek'ten bayram mesajı
Bizi Takip Edin