Kelle İbrahim Turnuvası’nda 6. hafta karşılaşması

Beykoz Masterler-Veteranlar kategorisindeki iki futbol turnuvasından biri olan yılların Kelle İbrahim Masteler-Veteranlar Futbol Turnuvasında heyecan her hafta artıyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Masterler-Veteranlar kategorisindeki iki futbol turnuvasından biri olan yılların Kelle İbrahim Masteler-Veteranlar Futbol Turnuvasında heyecan her hafta artıyor. 

10 Takımın katılımı ile başlayan turnuvada 5.hafta maçına çıkmayan Görele Masterler 6. hafta maçına da çıkmayınca turnuvadan ayrılmış oldu. Gümüşsuyuspor’un sahasındaki 4 müsabakasından toplamda 20 gol sesi çıktı. Turnuva hafta içindeki 7. hafta maçları ile devam edecek. 

BEYKOZ MASTERLER-ARK BOYU MASTERLER 3-4

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 6. haftanın açılış karşılaşması Beykoz Masterler ile Ark Boyu Masterler takımları arasında oynandı. Mücadeleyi 4-3’lük skor ile kazanan taraf Ark Boyu Masterler oldu.

Beykoz Masterler: Mehmet Karataş, Tuncay Kasarcı, Bora Sarmaz, Ferhat Yavuz, Ceyhun Yalçın, Ufuk Yılmaz, Dinçay Atmaca, Birol Öztürk, Metin Sağdıç (Dk.26 Hakkı Baş)

Ark Boyu Masterler: Serdal Turgut, Akif Sağlam, Ercan Ünlü, Erhan Ünlü, Yücel Ünlü, Cihan Yurdakul, Adem Öz, Ersin Ünlü, Mustafa Kaya

Goller: Dk.15, Dk.31 ve Dk.47 Erhan Ünlü, Dk.40 Ceyhun Yalçın, Dk.42 Bora Sarmaz, Dk.45 Ercan Ünlü, Dk.50 Birol Öztürk

DİNGİLSPOR-GÖKSU MASTERLER 1-0

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında sonucu en fazla merak uyandıran müsabaka Dingilspor ile Göksu Masterler takımları arasında oynandı.

Göksu Masterler takımı lider olarak başladığı 6. hafta maçlarının ardından aldığı mağlubiyet sonrasında namağlup unvanını da kaybetmiş oldu.

Dingilspor: Erhan, Ersin Erbaş, Hakan, Barış Gün (Dk.26 Yusuf Kara), Hasan, Turgay Durgun, Eren Aydın, Ahmet (Dk.36 Erkan), Hasan

Göksu Masterler: Mustafa, Engin, Önder, Menderes Türkoğlu, Yusuf Artan, Ahmet Yüksel, Erdem Kodolak, İsmail Coşkun, İrfan Avşar

Goller: Dk.20 Eren Aydın

KAYNARCA KÖYÜ MASTERLER-BEYKOZ AY-YILDIZ MASTERLER 4-1

Sakatlık ve hastalıklar nedeni ile Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasına yıllar içerisinde ilk kez bir maçta 7 kişi ile mücadeleye çıkmak zorunda kalan Beykoz Ayyıldız Masterler Kaynarca Masterler takımına 4-1 mağlup olmaktan kurtulamadı. 

Beykoz Ay-Yıldız: Barbaros Özen, Engin Tuzcuoğlu, Kadir Yılmaz, Ahmet Narinç, Mücahit Tiren, Engin Bayram, Turgay Gedik

Kaynarca Köyü Masterler: Erdal Gül, Hidayet Makas, Bülent Doğan, Sabahattin Albayrak (Dk.26 Gökhan Makas), Ali Akdoğan, Haktan Başaran, Mesut, Mustafa, Gökha Şit

Goller: Dk.14 ve Dk.41 Ali Akdoğan, Dk.15 Haktan Başaran, Dk.19 Gökhan Şit, Dk.36 Kadir Yılmaz

ORGİ KAYALAR PASTANESİ-AREV MASTERLER 5-2

6. haftanın kapanış maçında Orgi Kayalar Pastanesi ile Arev Masterler takımları karşı karşıya geldiler.

Maçta rakibine göre daha etkili bir oyun sergileyen Orgi Kayalar Pastanesi Takımı mücadeleden 5-2 galip ayrılarak moral depoladı. Müsabakanın ardından Kayalar Pastaneleri Sahibi Adil Kaya’dan Takım Sorumlusu Serkan Turgut’a özel tebrik ve takımın güzel oyunu nedeni ile teşekkür etti.

Orgi Kayalar Pastanesi: Serkan Turgut, Yusuf Sağır, Mustafa Toksoy, Mesut Önal, Kahraman Eryiğit, Adem Ünal, Serkan Uyanık, Metin Işkın, Ensar Dilmaç (Dk.28 Nihat Uzunyılmaz)

Arev Masterler: Murat Yavuz (Ahmet), Ümit Yörür, Fatih Yavuz (Dk.26 Bayram ) , Fatih Şahinyılmaz, Murat Yavuz (Aziz), Şenol Abanoz, Mehmet Özmet, Murat Yavuz ( Dede ),Ali Yavuz

Goller: Dk.20 Ensar Dilmaç, Dk.35 Serkan Uyanık (Penaltıdan), Dk.38 ve 47 Kahraman Eryiğit, Dk.41 Nihat Uzunyılmaz, Dk.43 Ali Yavuz, Dk.50 Ümit Yörür

Kelle İbrahim Turnuvası’nda 6. hafta karşılaşması
Bizi Takip Edin