Kendini eve kitleyip yakmak istedi! VİDEO

Beykoz Kavacık'da bir kişinin kendi evini yaktığı ihbarını alan polis ekipleri, olay yerine gelerek müdahale etti.

Beykoz'da bir kişinin kendi evini yaktığı ihbarını alan polis ekipleri, olay yerine gittiklerinde kendini pitbull…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kavacık’da bir kişinin kendi evini yaktığı ihbarını alan polis ekipleri, olay yerine gelerek müdahale etti.

Beykoz’da bir kişinin kendi evini yaktığı ihbarını alan polis ekipleri, olay yerine gittiklerinde kendini pitbull cinsi bir köpekle eve kilitleyen adamla karşılaştı. Polise bir takım notlar atarak isteklerde bulunan adamı ikna için müzakere ekibi çağrıldı müzakereci polislerin çabasından bir sonuç çıkmayınca devreye özel tim ekipleri girdi. Kapısı kırılarak girilen evdeki eylemci gözaltına alında.

EVİNİ YAKMAK İSTEDİ

Kavacık Otağtepe caddesi Şahin sokakta meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti. Mustafa Er oturduğu daireyi bilinmeyen bir nedenle yakmak istedi. Olayı gören komşuları hemen polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Olası bir yaralanmaya karşı da ambulans hazır bekletildi.

KAĞIT PARÇALARINA YAZDIĞI İSTEKLERİNİ POLİSLERE ATTI

Mustafa Er, camdan çıktığı sırada polis ekiplerine yazılı not atarak açıklanmayan bazı isteklerde bulundu evden çıkmamakta ısrar etti. Mustafa Er bir ara camdan pitbull cinsi bir köpeği gösterip ‘köpeği kesme’ tehdidinde bulundu.

MÜZAKERECİ POLİS İKNAYA ÇALIŞTI. ÖZEL TİM TEDBİR ALDI

Uzun uğraşlara rağmen ikna çabaları sonuç vermeyince olay yerine polisin müzakere ekibi geldi. Olay yerine gelen müzakereci polisin ikna çabasından bir sonuç alınamadı.

ÖZEL TİM KAPIYI KIRIP GİRDİ

Yaklaşık 3 saat süren bu çabalar sonuç vermeyince devreye özel tim polisleri girdi. Özel Harekat Timi ‘Koçbaşı’ yla kapıya dayandı ve çok geçmeden de kapıyı kırdı. Müdahale sırasında kullanılan biber gazı polisleri de etkiledi. Gazdan etkilenen polisler evin balkonunda hava almaya çalıştı.

MAHALLE SAKİNLERİYLE ŞÜPHELİNİN YAKINLARI ARASINDA GERGİNLİK

Bu sırada dışarıda bekleyen Er’in yakınlarıyla bazı mahalle sakinleri arasında gerginlik yaşandı. Polis araya girerken, gözaltına alınan Mustafa Er dışarıya çıkarıldığında polise direnmeye devam etti.

(DHA)

Kendini eve kitleyip yakmak istedi! VİDEO
Bizi Takip Edin