Kerimcan Durmaz a bir şok da Beykoz da ki komşularından

Uçak tuvaletinde uygunsuz görüntülerini paylaşarak tepki çeken Kerimcan Durmaz'a bir şok da Beykoz'da ki komşularından geldi.

Aralarında birçok ünlü ismin de bulunduğu Acarlar Mahallesi'nde oturan Kerimcan Durmaz'a bir kötü haber daha…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uçak tuvaletinde uygunsuz görüntülerini paylaşarak tepki çeken Kerimcan Durmaz’a bir şok da Beykoz’da ki komşularından geldi.

Aralarında birçok ünlü ismin de bulunduğu Acarlar Mahallesi’nde oturan Kerimcan Durmaz’a bir kötü haber daha geldi. Uçakta mastürbasyon videosunun ardından milyonlarca kişinin tepkisini çekerek mahkemelere verilen Kerimcan Durmaz, oturduğu lüks siteden taşınmak zorunda kalabilir.

Beykoz’da ikamet ettiğini öğrenen vatandaşlar Beykoz Güncel Haber aracılığıyla fenomen görünümlü ahlaksız Kerimcan Durmaz’ın cezalandırılmasını istemişti. Beykozlu avukatlar Begüm Gürel ve İpek Biter Gündüz harekete geçerek sözde internet fenomeni Kerimcan Durmaz hakkında Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmuştu.

İMZA KAMPANYASI BAŞLATTILAR

14 yıl hapis cezası istemiyle suç duyurusunda bulunulan, yakın dostları, çevresi ve takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Durmaz, Beykoz’da oturduğu site sakinlerinden de tepki çekti. Durmaz’ı artık o sitede istemeyen komşuları, sosyal medya fenomeninin bulundukları siteden atılması için imza kampanyası başlattı.

KERİMCAN DURMAZ NE YAPMIŞTI?

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Instagram’da mastürbasyon yaptığı görüntüyü paylaşmış ve bu paylaşım milyonlarca takipçisinde şok etkisi yaratmıştı. Mahrem bir görüntü paylaşan Kerimcan Durmaz, görüntüyü çok geçmeden hesabından silmiş ve görüntüyü yayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını söylemişti. Ardından bu açıklamasını kaldırmıştı.

Kerimcan Durmaz a bir şok da Beykoz da ki komşularından
Bizi Takip Edin