Keşke dememek için Beykoz Kardelen Anaokulu!

Keşke dememek için Beykoz Kardelen Anaokulu!

Beykoz’da okul öncesi kaliteli eğitimi doğru eğitimciler ile birleştiren, girişimci ve sosyal bireyler yetiştiren Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu’nda erken kayıt dönemi başladı.

Beykoz’da okul öncesi eğitimde yenilikçi yaklaşımların öncüsü, kaliteli eğitimi doğru eğitimciler ile birleştiren Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu’nda erken kayıt dönemi başladı.

Avantajlı ücret ve ödeme imkânları sunan Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu, sınırlı sayıdaki kontenjanlardan ve imkânlardan faydalanmak için tüm velileri okula bekliyor.

SATRANÇTAN İNGİLİZCE’YE ROBOTİKTEN SANAT’A

Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu, yaş gruplarına göre ayrı ayrı sınıflarda eğitimlerin yanı sıra yine yaş gruplarına göre ekstra branş dersleri veriyor.

Haftanın 5 günü İngilizce dil eğitimi, Milli sporcu Nursu Çevik ile spor eğitimi, Uzman Klinik Psikolog desteği (rehberlik) branşlarının yanı sıra rutin olarak matematik, akıl oyunları, robotik ve kodlama dersi, çocuk merkezli değerler eğitimi, Türkçe dil etkinlikleri, ilkokula hazırlık, fen ve doğa etkinliği, sanat etkinlikleri, yaşam becerileri, bilim ve denet atölyesi, oyun & gezi, spor (jimnastik), yaz okulu gibi birçok faaliyette hizmet veriyor.

ALANINDA UZMANLAR EŞLİĞİNDE

Üniversitelerin çocuk gelişimi ve okul öncesi alanlarından mezun olmuş, alanında gerekli sertifika ve belgeler ile kendilerini geliştirmiş eğitimcileri bünyesinde barındıran Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak 12 ay boyunca hizmet veriyor.

Çocuklarda sözel ifade becerileri, problem çözme, sebep-sonuç ilişkisi kurma, gözlem yapma, hayal gücü gibi konularda da gelişimi destekleyen Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu, öğrencilerine eğlence dolu okul öncesi eğitimi almalarını sağlamak, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

 “ANASINIFI EĞİTİMİ HAYATTA 1 DEFADIR”

Okul Müdürü Ebru Barlas, “Özgüvenli, girişimci, sosyal bireyler yetiştirmenin yolu okul öncesi eğitimden geçer. Anasınıfı eğitimi hayatta 1 defadır. 6 yaşa kadar olan dönemde çocuklar, zihinsel ve duygusal gelişime oldukça açıktır. Okulumuzda uyguladığımız program ile yıllardan beri mutlu bireyler yetiştiriyoruz. Çocuğun mutluluğu bizim için çok önemli. Öğretmene olan güveni ve okula olan sevgisini aşıladıktan sonra eğitimlerimizi veriyoruz. Pandemiden sonra ise çocuklarımızda genel olarak dil gelişimsel anlamda konuşma bozukluğu çok fazla oluyor. Bunlarla ilgili çok kapsamlı çalışmalarımız var. Öğretmenlerimiz bunun için çok farklı eğitimler alıyor. Çocuklarını mutlu olarak  görmek isteyen her veliyi Kardelen Anaokulu’na bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu, erken kayıt fırsatı için bütün velileri bekliyor.

İletişim: 0536 593 13 70

Adres: İncirköy, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:43, 34800 Beykoz/İstanbul

Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu etkinlik fotoğrafları: Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Dilek Sezgin

    Kardelen Anaokulunu senelerdir takip ederim.Kaliteli Eğitim statüsü deneyimli Merhametli öğretmen kadrosu.Anne Şevkatinde Sevecen Kurucusu Emine hn. ve ekibi yenilikçi sistemli şahane. Hizmetleri Eğitimleri Daimi olsun dileklerimle hep var olun...

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.