Kılıçdaroğlu CHP Beykoz’un yeni başkanını onayladı!

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün görevden alınarak, Kılıçdaroğlu’nun onayıyla Mahir Taştan Beykoz İlçe Başkanı olarak...

Kılıçdaroğlu CHP Beykoz’un yeni başkanını onayladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün görevden alınarak, Kılıçdaroğlu’nun onayıyla Mahir Taştan Beykoz İlçe Başkanı olarak atandı.

Kaftancıoğlu CHP Beykoz Başkanını görevden alamadı

Geçtiğimiz haftalarda, Canan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu’na yakınlığıyla bilinen CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ü görevden alınması yönünde teklifini İl yönetimine sunmuştu.

Oylamada 3/2 çoğunluk sağlanamadığından dolayı Kaftancıoğlu, Aydın Düzgün’ü görevden alamamıştı.

Kılıçdaroğlu CHP Beykoz’un yeni başkanını onayladı!

AYDIN DÜZGÜN’ÜN YERİNE MAHİR TAŞTAN GETİRİLDİ

Bugün yapılan MYK toplantısının ardından ise CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün görevden alındı. Düzgün’ün yerine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun onayıyla Mahir Taştan ilçe başkanı olarak atandı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile görevine son verildiğini açıklayan Aydın Düzgün, şu şekilde açıklama yaptı:

“Altı yıla yakındır onurla gururla ve şerefle yapmakta olduğum Cumhuriyet Halk Beykoz ilçe Başkanlığımızdan geçtiğimiz haftalarda bizi görevden almaya çalışan Kaftancıoğlu yönetimi her ne kadar bunu başaramamış ise de eksik kalan görevden alma görevini genel merkezimize bırakmış ve bugün yapılan MYK toplantısında benim ve yönetim kurulu üyelerimizin görevlerine son verilmiştir. Yerimize kayyum başkan olarak Mahir Taştan atanmıştır. Beykoz’umuza ve Cumhuriyet Halk Partimize hayırlı olmasını dilerim. Saygılarımla.” dedi.

Kılıçdaroğlu CHP Beykoz’un yeni başkanını onayladı!
Bizi Takip Edin