Kimsesiz çocuklara sevgi dolu bir gün

Yetkim Derneği Beykoz Cumhuriyet Köy Galip Öztürk Sevgi Evleri'ni ziyaret ederek çocuklara sevgi dolu güzel bir gün armağan etti.  

Yetkim Derneği, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı olarak kimsesiz çocuklara…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yetkim Derneği Beykoz Cumhuriyet Köy Galip Öztürk Sevgi Evleri’ni ziyaret ederek çocuklara sevgi dolu güzel bir gün armağan etti.  

Yetkim Derneği, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olarak kimsesiz çocuklara kucak açan Cumhuriyet Köy Galip Öztürk Sevgi Evleri’ni ziyaret ederek çocuklara sevgi dolu güzel bir gün armağan etti.  

Gönüllüler tarafından kurulan, Yetiştirme Yurtlarında Kalan Ayrılan Çocukları Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (Yetkim) yetiştirme yurtlarında kalan yetim, öksüz ve kimsesiz çocuklardan sevgi ve ilgisini eksik etmiyor.

Sevgi Evi’ne yapılan ziyarete Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Selim Çelenk, Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi ve derneğin yönetim kurulu üyesi Manolya Demirören Tekin, Yetkim Derneği Başkanı Baki Yazgan, Beykoz Belediyesi Toplumsal Destek Merkezi (TODEM) Sorumlusu Sevim Gülşen, derneğin yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler katıldı.

Çocuklara sevgi dolu ve eğlenceli bir gün yaşatan gönüllüler, çocuklarla sohbet edip oyunlar oynadı. Yetkim gönüllüleri beraberlerinde getirdikleri oyuncak ve hediyelerle de çocukları sevindirdi.

Yetkim Derneği’nden Manolya Demirören Tekin dernek olarak korunmaya muhtaç çocuklara sahip çıkan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın çalışmalarına gönülden destek verdiklerini, ilgi, emek ve  sevgileriyle çocuklara umut ışığı olmaya devem edeceklerini söyledi.

Kimsesiz çocuklara sevgi dolu bir gün
Bizi Takip Edin