Kızılay Beykoz'dan başarılı sporculara destek

Kızılay Beykoz Şubesi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren başarılı sporcuları ödüllendirdi.

Yapılan kan bağışlarını merkezlere ulaştıran Kızılay Beykoz Şubesi, aynı zamanda ihtiyaç sahibi aileler ile Suriyeli vatandaşlara yapt

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızılay Beykoz Şubesi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren başarılı sporcuları ödüllendirdi.

Yapılan kan bağışlarını merkezlere ulaştıran Kızılay Beykoz Şubesi, aynı zamanda ihtiyaç sahibi aileler ile Suriyeli vatandaşlara yaptığı yardımlar ve öğrencilere sağladığı burs imkanlarıyla da adından söz ettiriyor. Şubat ayında gerçekleştirilen kongre sonrası çalışmalarını hızlandıran Kızılay Beykoz Şubesi’nin yeni yönetimi, yardımlarına bir yenisini daha ekleyerek Atletizm alanında Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren Beykozlu sporcuları ödüllendirdi.

Kızılay Beykoz Şubesi Başkanı Çiğdem Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi İdris Kurt, Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük’ü makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından antrenman yapan sporcular ve hocaları ile biraraya gelen heyet, takımı başarılarından dolayı tebrik etti. Antreman sonrası başarılı sporculara hediyelerini takdim eden Kızılay Beykoz Şubesi Başkanı Çiğdem Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi İdris Kurt, başarıların devam etmesi halinde sporculara destek olunacağının sözünü verdi.

Desteklerinden dolayı Kızılay Beykoz Şubesi’ne teşekkür eden İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, Şube Başkanı Çiğdem Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi İdris Kurt’a teşekkür amaçlı bir hatıra madalyası takdim etti.

Türkiye Şampiyonu Beykoz Atletizm Takımı şu isimlerden oluşuyor;

Uğur Özdemir (Beden Eğitimi Öğretmeni – Fahri Antrenör)
Antrenör Yardımcısı: Elif Koca
Antrenör Yardımcısı: Miray Gür
İrem Zehra Karababa; (Yüksek Atlama Türkiye Şampiyonu)
Özge Tekin; (Gülle Atma Türkiye Şampiyonu)
Buket Usta: (Disk Atma Türkiye Şampiyonu)
Fatma Aktürk: (4×100 Bayrak Türkiye 3.sü)
Duygu Deniz Gırasan ; (4×100 Bayrak Türkiye 3.sü)

Kızılay Beykoz'dan başarılı sporculara destek
Bizi Takip Edin