KKTC Güzelyalı Beykoz Parkı törenle açıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin İskele İlçesi’ne yapılan Güzelyalı Beykoz Parkı törenle hizmete açıldı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) İskele İlçesi’ne Beykoz Belediyesi tarafından yapılan Güzelyalı Beykoz Parkı törenle hizmete açıldı. Açılış törenine İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nun yanısıra Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar ile meclis üyeleri Engin Yıldız, Yılmaz Özdemir ve Aydı Habil katıldı.

Tören saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra iskele Belediyesi Halk Dansları ekibi gösteri sundu.

Açılış töreninde konuşan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, bölge çocukları tarafından talep edilen parkın açılışını gerçekleştirerek, çocukları mutlu etmenin huzurunu yaşadıklarını kaydetti. “Çocuklar hepimizin geleceği, geçmişimizin en önemli miraslarıdır” diyen Sadıkoğlu, parkın açılışına katkı koyanlara teşekkür etti.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar da, kardeş belediye olan İskele Belediyesi ile güzel bir işbirliği içerisinde olduklarını kaydederek, söz konusu parkın da bu işbirliğin güzel bir örneği olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından bölge çocukları Sadıkoğlu ve Gülbasar’a plaket takdim ettiler. Tören parkın çocukların kullanımına açılmasıyla son buldu.

KKTC Güzelyalı Beykoz Parkı törenle açıldı
Bizi Takip Edin