Köpeği için 'villa' yaptırıyor

Hayvan sevgisiyle bilinen Şarkıcı Seren Serengil, sekiz köpeği için Acarkent?teki bahçesine 325 bin dolara özel “villa” yaptırıyor.

Hayvan sevgisiyle bilinen şarkıcı Seren Serengil'in, Acarkent'teki evinde baktığı Yorkshire Terrier

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hayvan sevgisiyle bilinen Şarkıcı Seren Serengil, sekiz köpeği için Acarkent?teki bahçesine 325 bin dolara özel “villa” yaptırıyor.

Hayvan sevgisiyle bilinen şarkıcı Seren Serengil’in, Acarkent’teki evinde baktığı Yorkshire Terrier cinsi iki köpeğe, sokakta yaralı olarak bulduğu köpekler de eklendi.

Son olarak Ece Erken’in yoğunluktan ilgilenmediği köpeğini de sahiplenen Serengil’in köpek sayısı sekize çıktı. Böylece evdeki yaşam alanı daraldı. Seren Serengil de çareyi villasının bahçesine köpek evi yaptırmakta buldu.

ABD’li sosyetik güzel Paris Hilton’un evinin bahçesinde yaptırdığı köpek evini çok beğenen Serengil, ustalara “Aynısını yapın” diye talimat verdi. Köpeklerin soğuk havadan etkilenmemesi için evin içi süngerle kaplanacak. Evliyken eşiyle birlikte yaşadığı evde oturmaya devam eden Seren Serengil, eşyalarını yenileme telaşına da girdi.

Serengil, yeni albümüyle birlikte kendisine yeni bir hayat ısmarladığını söyledi. Öte yandan, Musa Aytun’dan boşandıktan sonra 20 kilo veren sanatçı “Ben Adamı Ayrılırken Tanırım” adlı albümünün hazırlıklarını da tamamladı. Serengil, önümüzdeki günlerde kip çalışmalarına başlayacağını söyledi.

325 BİN DOLAR

Paris Hilton’un Beverly Hills’teki evinin bahçesine yaptırdığı “köpek villası” 325 bin dolara mal olmuştu. Hilton’un yaşadığı evin kopyası olan kulübeyi ünlü bir iç mimar dekore etmişti.

Köpeği için 'villa' yaptırıyor
Bizi Takip Edin