Köpekler jüri karşısında birincilik için ter döktü

Beykoz “Pati Fest”te en sevimli ve güzel köpekler, dereceye girmek için yarıştı.   

Beykoz Belediyesi, Patika Doğa ve Yaşama Saygı Derneği ile Radyo Trafik'in işbirliğiyle düzenlenen “Pati Fest”te en sevimli ve…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz “Pati Fest”te en sevimli ve güzel köpekler, dereceye girmek için yarıştı.   

Beykoz Belediyesi, Patika Doğa ve Yaşama Saygı Derneği ile Radyo Trafik’in işbirliğiyle düzenlenen “Pati Fest”te en sevimli ve güzel köpekler, dereceye girmek için yarıştı.   

Göksu Evleri’nde düzenlenen etkinliğe Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Patika Doğa ve Yaşama Saygı Derneği Başkanı Semra Tecimer ve Yönetim Kurulu üyeleri ile hayvansever ilçe sakinleri katıldı.

Yarışmada köpekler, küçük, orta ve büyük ırk kategorilerinde podyuma çıktı.

Jüri üyelerinin değerlendirmesiyle, küçük ırk kategorisinde ‘Snoopy’, orta ırk kategorisinde ‘Tarçın’, büyük ırk kategorisinde ‘Daisy’ adlı köpek birinci seçildi. Sokak köpeğiyken sahiplenilip tüm bakımları yapılan ‘Hektor’ adlı köpek de ‘Gönlümüzün Sultanı’ kategorisinde, jüri özel ödülüne layık görüdü. 

Dereceye giren köpeklerin sahiplerine, mama, kupa ve takvim hediye edildi. 

Çocuklar için çeşitli aktivitelerin yer aldığı etkinlikte, köpekler yeteneklerini sergileme fırsatı buldu. Programda müzik eşliğinde gösteriler yapan ‘Cash’ adlı köpek, izleyicilerin beğenisini topladı.

Beykoz Belediyesi’nin Standı İlgi Çekti

Beykoz Belediyesi’nin hayvan sahiplendirme için stant kurduğu etkinlikte, sıcak yaz aylarında sokak ve caddelere bırakılmak üzere hazırlanan su ve mama kaplarının dağıtımı da yapıldı.  

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek etkinlikte yaptığı konuşmada, sokak hayvanlarına karşı duyarlılığı geliştirmeyi hedeflediklerini belirterek, amaçlarının sahipsiz köpeklerini sahiplendirmek olduğuna işaret etti.

Hayvanseverlerle birlikte sahiplendirme kampanyalarının sürdüğünü aktaran Başkan Çelikbilek, dereceye giren köpeklerin sahiplerini ve organizasyonda emeği geçen hayvanseverleri kutladı.

Köpekler jüri karşısında birincilik için ter döktü
Bizi Takip Edin