Küçüksu Çayırı şantiye olmayacak

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü ve Anadolu Hisarı Turizm Kalkındırma Derneği?nin ortaklaşa düzenlediği dayanışma gecesi renkli geçti.

Rüzgarlıbahçe Bey Tahtı Aşşrom Balo Salonunda düzenlenen, Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü ve Anadolu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü ve Anadolu Hisarı Turizm Kalkındırma Derneği?nin ortaklaşa düzenlediği dayanışma gecesi renkli geçti.

Rüzgarlıbahçe Bey Tahtı Aşşrom Balo Salonunda düzenlenen, Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü ve Anadolu Hisarı Turizm Kalkındırma Derneği dayanışma gecesine Ak Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, CHP İlçe Başkanı İsmet Konca, BBP İlçe Başkanı Özer Güneş, Turizm Bakanlığı Müşaviri Muharrem Ergül, Siyasi Parti Temsilcileri, Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan gecede Anadoluhisarı ve Küçüksu çayırının eski fotoğraflarından oluşan sinevizyon gösterisi oldukça beğenildi.

 

?Küçüksu Çayırı şantiye olmayacak? sözleri ile gecenin en önemli haberini veren Turizm ve Kalkındırma Derneği Başkanı Mustafa Babuz konuşmasında, spor kulübü ile olan beraberliklerinin daha da ileriye götüreceklerini söylerken ?Belediye Başkanı ile yapmış olduğum görüşmede öğrendim ki Küçüksu çayırı şantiye olmayacak. Belediyenin uygulayacağı proje ile Küçüksu Çayırı eski haline getirilecek ve mısır kazanları tekrar kaynayacak? dedi.

 

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Recep Yıldız tüm davetlilere teşekkür ettikten sonra konuşmasını yapmak üzere kürsüye Turizm Bakanlığı Müşaviri Muharrem Ergül?ü davet etti. Okul Müdürlüğü yaptığı ve Kulübünde top oynadığı Anadoluhisarı? nın dayanışma gecesinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Muharrem Ergül, o yıllarda yaşadığı anılarını da davetlilerle paylaştı.

Gecenin onur konuklarından İş Bankası Eski Genel Müdürü Cahit Kocaömer? in Anadoluhisarı için yazdığı şiiri okumasının ardından Dernek ve Kulüp Yöneticileri sahneye çıkarak misafirleri selamladı.

Küçüksu Çayırı şantiye olmayacak
Bizi Takip Edin