Kültür Sanat Kursları başlıyor!

Beykoz Belediyesi Kültür Sanat Kursları başlıyor..

Gençlere spor, eğlence ve kültür-sanat etkinlikleriyle dolu bir yaz tatili fırsatı sunan Beykoz Belediyesi Yaz Spor Okulları sezonu açıyor.  

Beykozlu gençlere spor, eğlence ve kültür-sanat..

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Kültür Sanat Kursları başlıyor..

Gençlere spor, eğlence ve kültür-sanat etkinlikleriyle dolu bir yaz tatili fırsatı sunan Beykoz Belediyesi Yaz Spor Okulları sezonu açıyor.  

Beykozlu gençlere spor, eğlence ve kültür-sanat etkinlikleriyle  dolu bir yaz tatili fırsatı sunan Beykoz Belediyesi Yaz Spor Okulları ve kültür sanat kursları, 41 farklı dalda, deneyimli antrenörler ve eğitmenlerle  yeni yaz sezonunu açıyor.  

Beykoz Belediyesi tarafından her yıl düzenlen Yaz Spor Okulları ve Kültür-kursları, bu yaz da öğrenci ve gençler için spor ve eğlencenin merkezi olacak. Deneyimli antrenörler eşliğinde 18 farklı spor dalında 4–16 yaş grubuna yönelik yaz spor okulu kursları, 23 dalda ise kültür-sanat eğitimlerinin yer aldığı kurs kayıtları devam ediyor.

R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde   yaz  ayları boyunca; Basketbol, tenis, voleybol, jimnastik, tekvando, karate, kick boks, boks, yüzme, futbol, step-aerobic, kürek ve halk oyunları alanlarında eğitimler verilecek. İsteyen tek branş seçebileceği gibi dileyenler birkaç branşı kapsayan paket programlardan yararlanabilecek.

3 ayrı hizmet ve kültür merkezinde ise 23 dalda; Resim, tiyatro, fotoğrafçılık, gitar, karikatür, diksiyon, hızlı okuma, İngilizce, Almanca, Osmanlıca, Arapça, İspanyolca, Matematik ve diğer branşlarda kültür sanat kursları ücretsiz olarak verilecek.

En fazla kayıt kürek ve İspanyolca kursuna

Aynı zamanda denizle iç içe olan Beykoz’da öğrencilerin en yoğun başvurduğu kursların başında kürek ve dil kursları arasında ise İspanyolca geliyor.

Zamanını sportif aktivitelerle değerlendirmek isteyen yetişkinler de kompleksin havuzunda antrenörler nezaretinde yüzme eğitimi alabilecek ve tesislerden yararlanabilecek.

Sporun çocuk ve gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutacak en önemli etkinlik olduğunu belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, kültür sanat kurslarıyla birlikte toplam 41 branşta ücretsiz eğitimlerin verileceğini ve öğrenci ve yetişkinlerin bu kurslardan istifade etmeleri gerektiğini söyledi.

Kültür Sanat Kursları başlıyor!
Bizi Takip Edin