Külünk Beykoz'dan sorumlu milletvekili oldu

Beykoz’dan sorumlu milletvekili olarak atanan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ziyaretlerine hızlı bir şekilde başladı.

Beykoz’dan sorumlu milletvekili olarak atanan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk Beykoz Belediye Me

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’dan sorumlu milletvekili olarak atanan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ziyaretlerine hızlı bir şekilde başladı.

Beykoz’dan sorumlu milletvekili olarak atanan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk Beykoz Belediye Meclisini ziyaret etti. Öncelikle AK Parti Meclis grubunu ziyaret ederek gündem hakkında görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Külünk, ardından AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer ile birlikte CHP Meclis grubunu ziyaret etti.

Metin Külünk Beykoz’u hanımlardan dinledi

Beykoz’un sorunlarına büyük duyarlılıkla yaklaşan ve her fırsatta ilçe sakinleriyle bir araya gelen AK İstanbul Milletvekili Metin Külünk meclis ziyaretinin ardından “Mahalleler Buluşuyor Başkanımız Konuşuyor” programının 19. buluşmasına konuk oldu.

Çavuşbaşı-Yavuzselim Mahallesi’nde gerçekleşen kahvaltı programında hanımlarla bir araya gelen Milletvekili Metin Külünk, hizmet taleplerini Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le birlikte dinledi.

Külünk: “Kadınların siyasete ilgi göstermesi bu ülkenin daha güçlü olması için son derece önemli.”

Hanımlarla buluşmasında kadınların siyasete katılmasının önemine değinen Metin Külünk şunları söyledi; “Taleplerinizi öğrenmek ve Ankara’ya ulaştırmak için buradayız. Kadınların siyasete ilgi göstermesi bu ülkenin daha güçlü olması için son derece önemli. Türkiye bugünkü noktaya sizlerin ilgi, alakası ve gayretiyle geldi. 10 yıl önceki Beykoz bugünkü gibi mi, Türkiye 10 yıl önceki Türkiye mi? Sizlerin hayır duaları ve katılımınızın karşılığı bugünkü güçlü Beykoz, bugünkü güçlü Türkiye’dir. Birlikte yapacağımız daha çok iş var” dedi.

Beykoz’u 2/B çalışmalarına değinen ve vatandaşların arazilerine kavuşmasının en doğal hakkı olduğunu da belirten Külünk; “2/B bu ülkenin son 10 yıla kadar en önemli problemlerinden biriydi. Vatandaşların hayatlarını idame ettirmek için yaşadığı yerlerin sahibi olmak istemesi son derece tabii bir taleptir. Bakanlık fiyatlarla ilgili çalışmaları sürdürüyor, sizlerin hangi şartlarda alacağı ancak çalışmalar tamamlanınca belli olacak” diye konuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de ilçe genelinde hanımlara yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi, Çelikbilek sağlık ocağı ile ilgili gelen talepler üzerine yer bulmakta zorluk yaşadıklarını ve sağlık ocağına ulaşım konusunda bölgedeki minibüslerle görüşeceklerini ifade etti.

Toplantıya, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç ve Nevin Çalışkan da iştirak etti.

Külünk Beykoz'dan sorumlu milletvekili oldu
Bizi Takip Edin