Kurbağalar canından bezdirdi

Megastar Tarkan, 2004'te Öğümce Köyü'nde 1.5 milyon TL'ye 25 dönümlük arazi satın alarak, üzerine inşa ettirdiği çiftlik evinden ayrıldı.

Şarkıcı Tarkan “Saklı cennetim” dediği çiftliğine ağır ve kümesin yanı sıra suni…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Megastar Tarkan, 2004’te Öğümce Köyü’nde 1.5 milyon TL’ye 25 dönümlük arazi satın alarak, üzerine inşa ettirdiği çiftlik evinden ayrıldı.

Şarkıcı Tarkan “Saklı cennetim” dediği çiftliğine ağır ve kümesin yanı sıra suni bir gölet de yaptırmıştı. Gölete de şans getirsin diye iki kurbağa koymuştu.

Sanatçı, 2006’da büyük bir hevesle taşındığı çiftliğini kurbağalar yüzünden terk edeceğini tahmin etmemişti. Suni göletteki kurbağaların sayısı 4 yıl içinde 100’e yaklaştı. Kurbağa sesleri yüzünden geceleri uyuyamayan, gündüzleri de çalışamayan Tarkan’a yardımcıları şu öneride bulundu: “Bunların hepsini götürüp bir yere atalım.” Ancak doğasever Tarkan bu teklife “Hayır, bu büyük bir vicdansızlık olur. Çiftlikten kurbağalar değil, ben gidiyorum” cevabını verdi. Göletteki kurbağalarına dokundurtmayan Tarkan, Tarabya’da daha önce satın aldığı evine 1 ay önce taşındı.

 

Kurbağalar canından bezdirdi
Bizi Takip Edin