Kuru gürültü yapmıyor, büyüyen Beykoz için çalışıyoruz

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı yapılan yerel seçim çalışmaları ile ilgili basın bülteni yayınladı.

'Kuru gürültü yapmıyor sadece kalkınan, gelişen ve büyüyen Beykoz İçin çalışıyoruz.' sloganı ile yerel seçim çalışmalarına…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı yapılan yerel seçim çalışmaları ile ilgili basın bülteni yayınladı.

‘Kuru gürültü yapmıyor sadece kalkınan, gelişen ve büyüyen Beykoz İçin çalışıyoruz.’ sloganı ile yerel seçim çalışmalarına start veren AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, yerel seçim çalışmaları ile ilgili basın bülteni yayınladı.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Basın Bülteni şu şekilde;

Saygıdeğer Basın Mensubu Arkadaşlarım

Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı olarak 30 Mart2014 yerel seçimlerine yönelik çalışmalarımız SKM Başkanımız Sayın Mustafa GÜRKAN bey’in önderliğinde hız kesmeden devam ediyor. 10 gün önce bir gecede yaptığımız 2023 ev sohbetini tüm kademelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik. Program geç saatlere kadar devam etmesine rağmen Beykoz’lu hemşehrilerimiz bizleri gece geç saatlere kadar beklediler. Misafir ettiler. Kendilerine yürekten teşekkür ediyoruz. 

Artık her gün bir mahalle bizim karargahımızdır 

Geçen beş yıllık süreç boyunca hep sahada aktif olarak yer aldık. En son yapılan 35.000 üye ziyaretimizle neredeyse girilmedik sokak bırakmadık. Bugün Beykoz’da üye sayımız 40.000 rakamına yaklaşmaktadır. Geçtiğimiz cumartesi Günü Çiğdem mahallemizle başlayıp Yenimahalle ve sonrasında Soğuksu Mahallemizle devam eden ev  ziyaret programlarımız Bugün Tokatköy Mahallemizde devam etmektedir. Milletimizden aldığımız sıcaklık ve samimi duygular bizim azmimizi daha da arttırıyor. 30 Mart 2014 akşamı bu gayretin neticesini alacağımıza dair inancımız tamdır. 

Biz, dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşunun yanında dünyanın en büyük ailesiyiz

Tüm çalışmalarımıza, Belediye Başkan adayımız Sn. Yücel ÇELİKBİLEK ve Aday adayı Başkan Adaylarımız, Meclis üyesi Aday Adaylarımız, Gençlik ve Kadın Kollarımız, Mahalle Yönetimlerimiz, Meclis üyelerimiz katılım göstermektedir. Çalışmalarımız birlik ve beraberlik içerisinde yek vücud olarak devam ettirmek bizim misyonumuzun gereğidir.

Kuru gürültü yapmıyor sadece büyüyen Beykoz için çalışıyoruz

Rakiplerimizin ne yaptığı, nasıl bir ittifak içine girdiği bizi asla ilgilendirmiyor. Tek referansımız temiz siyaset yapmak ve  hiç  bir vatandaşımızın can ve mal güvenliğine zarar gelmeden seçim sürecini yaşamaktır. Dünyanın hiç bir seçimi asla bir bireyden daha değerli değildir. Biz Ak Kadrolar karşılıklı sevgi saygı ve birlikte yaşama değerlerimizin ön planda tutulduğu düşüncenin temsilcileriyiz.  Her teşkilat mensubumuz aldığı akademik siyasi eğitiminin neticesinde bu düşünceyi sosyal yaşamında devam ettirir, yüksek düzeyde hassasiyet gösterir.

Milletimiz istikrarın devamını istiyor 

2B mülkiyet yasasında nihai noktaya gelmiş bulunuyoruz. Hak sahipleri  tapularına kavuşuyor. Bundan sonra hedefimiz Başbakanımızın bizlere hedef gösterdiği 2023 Projeksiyonuna Beykoz’umuzu taşımak olacaktır. Ak Kadrolar olarak tüm Enerjimizi ve  gayretimizi bu yönde göstereceğiz. Hiç durmadan, yılmadan DAİMA MİLLET, DAİMA HİZMET  teması ile  Bİ’DAHA BEYKOZ için kapı, kapı, sokak, sokak dolaşacağız.

Kuru gürültü yapmıyor, büyüyen Beykoz için çalışıyoruz
Bizi Takip Edin