Lojistik MYO Akademik açılışını yaptı

Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulunun 2010 ? 2011 Eğitim ? Öğretim yılı Akademik açılışı görkemli bir törenle başladı.                      &nbs

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulunun 2010 ? 2011 Eğitim ? Öğretim yılı Akademik açılışı görkemli bir törenle başladı.                                                

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Galatasaray Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Muharrem Ergül, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Başkanı Ruhi Engin Özmen, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Şenay Yalçın, Basın Konseyi Başkanı ve Hürriyet Gazetesi Başyazarı Oktay Ekşi, CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet Konca, Plato Meslek Yüksekokulu İcra Kurulu Başkan Vekili Dr. Mustafa Melek, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Üyeleri, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, Beykoz İlçesi Sağlık Grup Başkanı Dr. Şahin Çınar, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcıları Av. Yüksel Baki ve Nevin Çalışkan, CHP İl Genel Meclis Üyeleri Nihat Arıcan, Nusret Yılmaz, Halil Kılıç ve Yusuf Sarıkaya, TABGİS Yönetim Kurulu Üyeleri, diğer Beykoz Protokolü, siyasi parti temsilcileri ve lojistik sektörünün temsilcileri, öğrenciler ve velilerin katılımıyla gerçekleşen açılış töreni Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Şenay Yalçın?nın açılış konuşmasıyla başladı.

 

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Şenay Yalçın konuşmasında, Lojisitk Meslek Yüksekokulunun ulusal düzeyde işbirliklerine yenilerinin eklendiğinden ve bu işbirliklerinin devam edeceğinden bahsetti. Yalçın, ?Ülkemizde iki yıl önce ilk Uluslararası Akreditasyon alan Yüksekokulumuz, dört gün önce BM ile bağlantılı olan IRU ACADEMY Akreditasyonunu alan ilk Yükseköğretim kurumu oldu.? diyerek sözlerine devam etti. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Başkanı Ruhi Engin Özmen ise, yaptığı konuşmada geçen yıl yapmış olduğu konuşmasını hatırlatarak, ?Mezun olan öğrencilerimizin iş hayatına atılmaları ile birlikte öğrenim gördükleri Yüksekokulumuzun öğrencileri iken, şimdi ise sektörde meslektaşlarım olarak yer alıyorlar?? diyerek konuşmasına devam etti.

 

Mütevelli Heyet Başkanının ardından söz alan Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ise, kurulalı üç yıl olmasına rağmen Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulunun ilk mezunlarının büyük çoğunluğunun sektörde yerlerini aldıklarından dolayı, bunu büyük bir başarı olarak gördüğünü belirtti.

 

Konuşmacıların ardından Lojistik MeslekYüksekokulu programlarında burs kazanan öğrencilere ?Başarı Sertifikaları? program başkanları tarafından takdim edildi.

 

Açılış töreninin son bölümünde gerçekleşen müzik dinletisinde sahne alan, Muhammed Yıldırır (Keman) ve Ozan Sarıboğa (Piyano) gösterdikleri sahne performanslarıyla katılımcıları büyülediler.

 

Lojistik MYO Akademik açılışını yaptı
Bizi Takip Edin