M.Hanefi Dilmaç taziyelerini sunanlara teşekkür etti

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç, Amcası Hacı Ömer Dilmaç’ın vefatına ilişkin bir teşekkür mesajı yayınladı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç, kalp krizi geçirerek hayata veda eden Amcası…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç, Amcası Hacı Ömer Dilmaç’ın vefatına ilişkin bir teşekkür mesajı yayınladı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç, kalp krizi geçirerek hayata veda eden Amcası Hacı Ömer Dilmaç’ın vefatına ilişkin bir teşekkür mesajı yayınladı.

Mesajında, Tevbe Süresi’nin 116. ayetini hatırlatarak,  mealen “Hiç şüphesiz, göklerin ve yerin mülkü Allah’ındır. O, diriltir de, öldürür de. Size O’ndan başka ne bir dost vardır, ne de bir yardımcı.” ifadelerini kullanan Muhammed Hanefi Dilmaç, amcasının cenaze törenine katılanlara, telefon ve faksla taziyelerini sunanlara teşekkür etti.

Amcasının örnek bir hayatı olduğunu ve çevresinde sevilen-sayılan bir kişi olduğunu belirten Dilmaç, “Ölüm Allah’ın emri. O’ndan geldik yine O’na döneceğiz. Allah mekanını cennet eylesin.” diyerek yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi.

TEŞEKKÜR

77 yaşında Rahmet-i Rahman’a kavuşan Muhterem Amcamız Hacı Ömer Dilmaç Beyefendi’nin  bizzat cenaze törenine katılarak acımızı paylaşan başta Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ve Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek olmak üzere tüm dostlarımıza, ayrıca telefon, faks ve e-posta ile yüreğimizdeki hüzne ortak olan tüm dost-akraba ve sevenlerimize teşekkür ederiz.

Merhuma Cenab-ı Allah’tan gani rahmet diler, dualarınızı bekleriz.

Selam ve saygılarımızla,

Dilmaç Ailesi adına

M. Hanefi DİLMAÇ

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı   

M.Hanefi Dilmaç taziyelerini sunanlara teşekkür etti
Bizi Takip Edin