Makine Mühendisi Işık, Beykoz Güncel için yazacak

Beykoz Kent Konseyi’nde sunduğu projelerle bir anda dikkatleri üzerine çeken Makine Mühendisi Yılmaz Işık, Beykoz Güncel Ailesi'ne katıldı.

Beykoz Kent Konseyi’nde sunduğu projelerle bir anda dikkatleri üzerine çeken Makine Mühendisi Yılmaz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kent Konseyi’nde sunduğu projelerle bir anda dikkatleri üzerine çeken Makine Mühendisi Yılmaz Işık, Beykoz Güncel Ailesi’ne katıldı.

Beykoz Kent Konseyi’nde sunduğu projelerle bir anda dikkatleri üzerine çeken Makine Mühendisi Yılmaz Işık, artık projelerini ve yazılarını Beykoz Güncel Haber okurları ile paylaşacak.

Beykoz Kent Konseyi’nde “Kent Kimliğini Geliştirme Çalışma Grubu”nda sunduğu Beykoz Organik Pazar Projesi, Kent Ekranı Projesi, Mavi-Yeşil Yol Projesi, Anadoluhisarı Kalesi Restorasyon Projesi ve 3. Köprü Seyir Terası Projesi’ile bir anda dikkatlerini üzerine çeken Makine Mühendisi Yılmaz Işık artık Beykoz Güncel Haber için yazacak.

1973 Beykoz doğumlu olan Yılmaz Işık, ilk ve ortaöğretimini Beykoz’da tamamladıktan sonra 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Zonguldak Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümünü bitirdi.

Yenimahalle Kastamonu Şenpazar Mutlu Köyleri Dernek Başkanı olan Yılmaz Işık ayrıca Yenimahalle Cami Derneği, Anadoluhisarı Spor Kulübü, Küçüksu Yenimahalle Spor Kulübü, Makina Mühendisleri Odası ve Doğalgaz Mühendisleri Derneği gibi çeşitli mesleki ve sivil toplum kuruluşları üyesidir.

Beykoz Güncel Haber yazar kadrosuna katılan Yılmaz Işık ilk yazısıyla okurla buluştu.. Yılmaz Işık’ın “Küçük Şeyler” başlıklı ilk köşe yazısı şöyle başlıyor;

Küçük Şeyler

Asırlık çınarların ilk hali KÜÇÜK bir tohumdur aslında.

EFENDİMİZİ (sav) perdeleyen KÜÇÜK bir örümcekti düz bakıldığında.

Firavunun ölümüne sebep KÜÇÜK bir sinekti ibret-i alem.

Asırlarca dünyaya nizam veren Osmanlı İmparatorluğu KÜÇÜK bir kıl
çadırda filizlenmişti.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINI..!

 

Makine Mühendisi Işık, Beykoz Güncel için yazacak
Bizi Takip Edin