MarmaRUN ile Beykoz'da koşmaya hazırmısınız?

Marmara Üniversitesi Mezunlar Ofisi Koordinatörlüğü, 4 Kasım Pazar günü 'MarmaRUN' projesi kapsamında Beykoz'da koşu gerçekleştirilecek.

Marmara Üniversitesi Mezunlar Ofisi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan “MarmaRun Koşusu” Beykoz Beledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marmara Üniversitesi Mezunlar Ofisi Koordinatörlüğü, 4 Kasım Pazar günü ‘MarmaRUN’ projesi kapsamında Beykoz’da koşu gerçekleştirilecek.

Marmara Üniversitesi Mezunlar Ofisi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan “MarmaRun Koşusu” Beykoz Belediyesi, Türkiye Atletizm Federasyonu, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nün katkılarıyla ‘Boğaz’da Koşmaya Hazır mısın?’ sloganıyla gerçekleştirilecek.

Yapılan açıklamada, ‘MarmaRUN’ projesinin bu seneden itibaren üniversiteden tüm mezunların ve halkın katılımıyla geleneksel hale getirilmesinin amaçlandığı vurgulandı. Ayrıca, Marmara Üniversitesi mezunlarının, öğrencilerinin ve katılmak isteyen herkesin spor yaparken güzel anılar biriktirmesine ortam oluşturmak hedefiyle yola çıkıldığı da ifade edildi.

Tarih: 04 Kasım 2018 PAZAR

Saat: 09:00  

Yer: Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Yerleşkesi

Koşu Başvuru Linki: http://marmarun.com/

NOT:

10 km’lik parkurdaki koşu, Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Kampüsü’nden başlayacak, Beykoz Çubuklu İskelesine varılmasının ardından aynı güzergahın dönülmesiyle son bulacak.

MarmaRUN ile Beykoz'da koşmaya hazırmısınız?
Bizi Takip Edin