Mart ayında tiyatroseverleri üç oyun bekliyor!

İstanbul Devlet Tiyatrosu Beykoz Ahmet Mithat Efendi Sahnesi'nin Mart ayı programı açıklandı.

İstanbul Devlet Tiyatrosu Ahmet Mithat Efendi Sahnesi mart ayı programı açıklandı. Mart ayında üç oyunla izleyiciyle buluşmaya hazırlanan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Devlet Tiyatrosu Beykoz Ahmet Mithat Efendi Sahnesi’nin Mart ayı programı açıklandı.

İstanbul Devlet Tiyatrosu Ahmet Mithat Efendi Sahnesi mart ayı programı açıklandı. Mart ayında üç oyunla izleyiciyle buluşmaya hazırlanan İstanbul Devlet Tiyatrosu Ahmet Mithat Efendi Sahnesi’nde bu ay Kuyruklu Yıldızın Altında Bir İzdivaç, Küçük Kara Balık ve Sinan Süleymaniyede  tiyatroseverlerle buluşuyor

KUYRUKLU YILDIZ ALTINDA BİR İZDİVAÇ

Kültürlü ve zengin biri olan İrfan Galip, Halley Kuyruklu Yıldızı’nın dünyaya çarpacağı söylentileri üzerine mahallesinin kadınlarına bununla ilgili bir konferans verir. Kendisine uygun Türk kızı olmadığını düşünen İrfan Galip’in amacı, seviyesini çok düşük bulduğu kadınlarla eğlenmektir. Ancak Konferansı takip eden kadınlardan birinden aldığı bir mektup, bu uçarı gencin fikirlerini tamamen değiştirir. İrfan Galip, mektubun sahibi, yüzünü hiç görmediği Feriha Davud’a aşık olur. Evlilik teklifine aldığı yanıt ise alışılmışın dışındadır. Feriha Davud, İrfan Galip’in teklifini kabul etmek için enteresan bir şart öne sürecektir.

OYNANDIĞI TARİHLER

01 Mart Saat: 15:00 20:00

02 Mart Saat: 15:00

07 Mart Saat: 20:00

08 Mart Saat: 15:00 20:00

28 Mart Saat: 20:00

29 Mart Saat: 15:00 20:00

KÜÇÜK KARA BALIK

Annesiyle ufak bir derede yaşayan Küçük Kara Balık, büyük denizlere gitmek ve sonsuz sularda yüzmek istemektedir. Arkadaşı salyangozun ona cesaret vermesiyle birlikte tüm derelerin ve ırmakların birleştiği büyük sulara doğru yola koyulur. Ancak her köşebaşında onu ve onun gibi balıkları bekleyen tehlikelerle savaşmak zorundadır Küçük Kara Balık… Öğrenir ki zorlukların üstesinden gelmek, cesaretle ve o zorluklarla yüzleşmekle mümkündür.

OYNANDIĞI TARİH

09 Mart Saat: 14:00

SİNAN SÜLEYMANİYE’DE

Olmaz denen her işi oldurmuş bir Mimar, Mimar Sinan. Ustalık dönemini taçlandıracak olan “Süleymaniye” üzerinde çalışmalar devam ederken, teftişe gelen Sultan Süleyman’a iki ay içinde her şeyin biteceği sözünü verir. Artık önünde hayatının en zor sınavlarından biri durmaktadır. Ve aşmak zorunda olduğu engeller yalnızca bir yapının tuğlalarıyla harcı değil aynı zamanda her fırsatta karşısına dikilen bazı yöneticiler ve başarısını kabullenmek istemeyen güç odaklarıdır.

OYNANDIĞI TARİHLER

14 Mart Saat: 20:00

15 Mart Saat: 15:00 20:00

16 Mart Saat: 15:00

21 Mart Saat: 20:00

22 Mart Saat: 15:00

23 Mart Saat: 15:00

BEYKOZ AHMET MİTHAT EFENDİ SAHNESİ

Anadolu Hisarı MMM Migros Yanı Beykoz – İstanbul
 
Tel: 0 (216) 465 88 21
Mart ayında tiyatroseverleri üç oyun bekliyor!
Bizi Takip Edin