Mavi yelekliler Beykoz sokaklarına indi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Beykoz’da mavi yelek giyerek saha çalışması yaptı.
  • 8.10.2022 00:00:00

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Beykoz’da mavi yelek giyerek saha çalışması yaptı.

galeri ismavi yelekliler beykoz sokaklarina indi 2480

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Beykoz İlçe Başkanlığı, genel seçimler için saha çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda DEVA İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, DEVA Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve Anadolu Yakası ilçe yöneticileri ile 400 partili Beykoz’da mavi yelek giyerek saha çalışması yaptı.

galeri ismavi yelekliler beykoz sokaklarina indi 4620

İlçe Başkanlığı önünde partililere seslenen DEVA İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, “Birazdan başlayacağımız etkinlikte Beykoz’da DEVA’nın mavi yeleklilerinin varlıklarını göstereceğiz. Biz büyük bir aileyiz Beykoz’da olduğu gibi, İstanbul’da olduğu gibi, Türkiye’de olduğu gibi. Bugünün DEVA’sında olanlar Türkiye’nin geleceğinde etkin bir rol oynayacaklar. Ben bugün burada olan tüm İstanbul DEVA mensubu olan arkadaşlarıma teşekkür ederim ve en büyük teşekkürü de çok değerli Beykoz İlçe Başkanı’mıza ve Beykoz İlçe Teşkilatımıza ederim.” dedi.

Basın açıklamasının ardından İlçe Başkanlığı önünden yürüyüşe başlayan mavi yelekliler Orhan Veli Kanık ve Fatih Sultan Mehmet Caddesi boyunca halkı selamladı.

galeri ismavi yelekliler beykoz sokaklarina indi 3178

İlk defa seçime girecek olan DEVA Partisi’nin bilinirliği artırmak için gerçekleştirilen çalışmada, teşkilat mensupları Beykozlulara parti politikalarını anlattı, broşür dağıttı.

Kavacık’ta ara cadde ve sokaklarda bulunan esnaf ve halkı selamlayan İl Başkanı Dr. Erhan Erol ve DEVA Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ile ilçe yöneticileri slogan ve alkışlar eşliğinde seçime hazır olduklarını vurguladı.

galeri ismavi yelekliler beykoz sokaklarina indi 2739

Programın sonunda söz alan DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki, katılım sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.

Program, Kavacık Meydan’da toplanan mavi yelekliler kemençe eşliğinde halk oyunları ekibiyle birlikte görsel bir şölen ile son bitti. 

galeri ismavi yelekliler beykoz sokaklarina indi 5667

galeri ismavi yelekliler beykoz sokaklarina indi 9250

İlgili Haberler