Medipol Üniversitesi Beykoz’da bir ilke imza attı

İstanbul Medipol Üniversitesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan değerlendirme sonucu ‘Beslenme Dostu ve Fiziksel Aktiviteyi Destekleyen İş Yeri’ belgesi almaya hak kazandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Medipol Üniversitesi, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından ‘Beslenme Dostu ve Fiziksel Aktiviteyi Destekleyen İş Yeri’ olarak gösterildi.

Medipol, iş yerinde sağlıkla ilgili konularda plan, politika, çalışma, beslenme ve fiziksel aktivite ile ilgili düzenlemelerin yanı sıra sağlık hizmeti sunumu gibi başlıklar üzerinden değerlendirildi.

Medipol Üniversitesi Beykoz’da bir ilke imza attı

BEYKOZ’DA BU BELGEYE SAHİP İLK KURUM

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu yüksek puanla belgeyi almaya hak kazanan Medipol, Beykoz’da bu belgeye sahip ilk kurum oldu.

İstanbul Medipol Üniversitesinde hijyenik, sağlıklı ve çalışanların kalori ihtiyacına uygun beslenme düzenine ek olarak iş yerinde fiziksel aktivite destekleniyor. Bu amaçla kurum içindeki spor tesisleri akademik ve idari personelin kullanımına açık. Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü de konuyla ilgili çalışmalara destek veriyor.

.

.

Medipol Üniversitesi Beykoz’da bir ilke imza attı
Bizi Takip Edin