Medistate Kavacık Ailesi 5. yaşını kutluyor!

2011 yılında Beykoz Kavacık'ta açılan Medistate Kavacık Hastanesi, tüm çalışanları ile birlikte 5. yaşını boğazda tekne turu ile kutladı.

2011 yılında Beykoz Kavacık'ta açılan Medistate Kavacık Hastanesi, tüm çalışanları ile birlikte…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2011 yılında Beykoz Kavacık’ta açılan Medistate Kavacık Hastanesi, tüm çalışanları ile birlikte 5. yaşını boğazda tekne turu ile kutladı.

2011 yılında Beykoz Kavacık’ta açılan Medistate Kavacık Hastanesi, tüm çalışanları ile birlikte 5. yaşını boğazda tekne turu ile kutladı. Kutlama gecesinde, 5 yıldır çalışanlara teşekkür plaketi verildi, duygusal anlarla beraber eğlenceli dakikalar da yaşandı.

2011 yılında kardiyovasküler, yenidoğan ve yetişkin olmak üzere 25 yoğun bakım ünitesi ve 78 nitelikli hasta odası ile bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden; alanlarında uzman, lider hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunarak tıbbın gelişimine katkıda bulunmak misyonu ile yola çıkan Medistate Kavacık Hastanesi daha uzun yıllar boyunca tüm halka etik ilkelerden ödün vermeden hizmet etmeyi ise vizyonu olarak belirliyor.

5 Yıllık 30 Çalışana Teşekkür Plaketi Takdim Edildi

Medistate Kavacık Hastanesi’nin açılışından bu yana 5 yıldır kesintisiz emek veren 30 çalışanına hastanemizin Başhekimi Prof. Dr. Oya Gökmen ve Genel Direktörümüz Op. Dr. Celal Hatiboğlu, bir aile olmanın başarıya olan inanılmaz etkisinden bahsettiler ve  teşekkür amacıyla plaket sundular.

Moral ve Motivasyonun Başarıya Etkisi

Başarılı bir iş hayatı mutlu çalışanlarla olur‘ mottosunu benimseyen Medistate Kavacık Hastanesi yönetim kadrosu tüm çalışanlar için hazırladığı bu etkinlikle birlikte bir aile olma duygusunu güçlendirdi. 4 saat süren gezi boyunca tempoyu hep yüksek tutan tüm katılımcılar gece sonunda emeği geçen herkese teşekkürlerini ileterek Beykoz sahilinden ayrıldılar.

Medistate Kavacık Ailesi 5. yaşını kutluyor!
Bizi Takip Edin