Mehdi Eker'den Mahmud Efendi'ye ziyaret

Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Eker, Beykoz Çavuşbaşı'ndaki Mahmud Efendi Camii ve Külliyesi‘ni gezerek Hocaefendi'yi evinde ziyaret etti.

Beykoz Çavuşbaşı'ndaki Mahmud Efendi Camii ve Külliyesi‘ni gezen İstanbul 3. Bölge milletv

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Eker, Beykoz Çavuşbaşı’ndaki Mahmud Efendi Camii ve Külliyesi‘ni gezerek Hocaefendi’yi evinde ziyaret etti.

Beykoz Çavuşbaşı’ndaki Mahmud Efendi Camii ve Külliyesi‘ni gezen İstanbul 3. Bölge milletvekili Mehdi Eker burada incelemelerde bulundu. Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Eker’i, Mehmet Talu Hocaefendi ve Marifet Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Ali Osman Çite karşıladı. Mahmut Hocaefendi Camii ve Külliyesi’ni gezen Eker, Marifet Derneği’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Eker, daha sonra Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi’yi evinde ziyaret etti. Ziyarette Marifet Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Muhammet Keskin, Mehmet Talu Hocaefendi ve Marifet Derneği Genel Sekreteri Ali Osman Çite de hazır bulundu. Mahmut Hocaefendi ziyarette Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Mehdi Eker için dua etti, çalışmalarında muvaffakiyetler temenni etti.

Mehdi Eker'den Mahmud Efendi'ye ziyaret
Bizi Takip Edin