Meşale anneleri yılbaşını erken kutladı

BEDES, düzenlediği yılbaşı yemeği ile meşale annelerine sertifikalarını ve plaketlerini takdim etti.

Eğitime yürekten emek veren ve bu yöndeki çalışmalarını arttırarak devam eden Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES), her yıl olduğu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BEDES, düzenlediği yılbaşı yemeği ile meşale annelerine sertifikalarını ve plaketlerini takdim etti.

Eğitime yürekten emek veren ve bu yöndeki çalışmalarını arttırarak devam eden Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES), her yıl olduğu gibi bu senede meşale anneleriyle 2016’a erken girdi. BEDES; organize etmiş olduğu yılbaşı yemeğiyle kitap okumayı artık yaşam tarzı olarak benimsemiş ve yoluna BEDES ile devam eden meşale annelerine sertifikalarını ve plaketlerini verdi.

Andoluhisarı Sabancı Öğretmen Evi’nde gerçekleşen yılbaşı yemeğine; BEDES Başkanı Gülay Demirel, meşale anneleri eğitmeni Gülin Erdeniz,  Riva Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Jale Önen, İşadamı İsmet Acar’ın kızı Funda Acar ile meşale anneleri katıldı.

Eğlencenin bol olduğu bugünde BEDES Başkanı Gülay Demirel, önce meşale annelerine sertifikalarını ve plaketlerini, sonrasında da derneğe katkılarından ve desteklerinden ötürü Funda Acar’a dernek adına ‘Beykoz’un simgesi olarak tanıttığı bir cam eşyasını’ hediye olarak takdim etti. Funda Acar, burada bulunmanın memnuniyeti içerisinde olduğunu belirterek, kadınların toplum içindeki önemine dikkat çekti. Toplumun aydınlanması ve gelişmesi açısından ‘kadın dayanışmasının’ büyük rol oynağını vurgulayan Acar, kadınların kendisini geliştirmeye her zaman ve her koşulda devam etmesini söyledi.

Plaket ve sertifika törenin ardından meşale anneleri sahneyi alarak, ünlü düşünürlerin, yazarların eğitim ve okumanın önemi üzerine söyledikleri sözleri katılımcılarla paylaştı. Sonrasında ise etkinlik, müzik ve eğlence ile devam etti. 

Meşale anneleri yılbaşını erken kutladı
Bizi Takip Edin