MHP Beykoz ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerine başladı

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, “Komşum Nasılsın?” programı ile ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla daha yakından temasa geçiyor.

MHP Beykoz 'Komşum Nasılsın' ziyaretlerine başladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi, ülke genelinde başlattığı “Komşum Nasılsın?” temalı ziyaret programıyla hanelerin nabzını tutmaya devam ediyor.

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı da program çerçevesinde başlattıkları ev ziyaretleri ile vatandaşlarla daha yakından temasa geçiyor.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, “Komşum Nasılsın” programının amacına yönelik olarak şunları söyledi:

“2024 yerel yönetimler seçimlerine gidilirken, Cumhur ittifakının hedeflerinin ve muhalefetin tutumunun vatandaşlarla daha yakından paylaşılması amaçlanmaktadır. Yaptığımız ev buluşmalarımızda vatandaşlarımıza MHP’nin politikaları, Cumhur İttifakının hedefleri anlatılırken; vatandaşlarımız da yaşadıkları sorunları, talep ve önerilerini dile getiriyor. Sohbet gündeminde Beykoz’da yaptığımız çalışmalar ve bizlerden ne talep ediyorlar konuları oluyor.”

“SOKAK SOKAK HANE HANE GEZECEĞİZ”

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, “Komşum Nasılsın?” ziyaretlerinin seçimlere kadar Beykoz’un bütün mahallelerinde eş zamanlı olarak devam edeceğini belirtti.

Çömlekçi, “Beykoz’un tüm mahallelerinde daha evvel saha çalışması yaptığımız için, mahalle sakinlerimizin evlerine daha kolay misafir olmanın avantajını yakaladık ve bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimiz gönül köprülerine dönüşüyor olması da bizleri son derece mutlu ediyor.” dedi.

MHP Beykoz ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerine başladı
Bizi Takip Edin