MHP Beykoz'da Oğuzhan Karaman güven tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Teşkilatı'nın olağan kongresi yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Teşkilatı'nın olağan kongresi yapıldı. Tek liste halinde gidilen kongrede Oğuzhan Karaman  yeniden ilçe başkanı seçil

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresi yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresi yapıldı. Tek liste halinde gidilen kongrede Oğuzhan Karaman  yeniden ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi.

Anadolu Hisarı Ahmet Mithat Efendi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede Divan Başkanlığı’nı MYK Üyesi Niyazi Paksoy, yardımcılıklarına ise MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Recep Tüylüoğlu ve Avukat Mete Yıldırım, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Emin Kakşı seçildi.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman’ın açılış konuşması ile başlayan olağan kongrede MYK üyesi Niyazi Paksoy da güncel siyasi konularda ve 16 Nisan referandum tartışmaları ile ilgili teşkilat mensuplarına düşüncelerini aktardı.

Yapılan konuşmaların ardından gündemin seçim maddesine geçildi. Tek liste halinde gidilen kongrede Oğuzhan Karaman  yeniden ilçe başkanı seçilerek, güven tazeledi. Kongreye katılanlara teşekkür eden Karaman, “Birlik ve beraberliğimizi bozmak, vatanımızı bölmek ve parçalamak isteyen güçlere karşılık, ülkemizi ayakta tutmak için önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışacağız.” diye konuştu.

Oğuzhan Karaman  başkanlığında yönetim listesi şu şekilde;

MHP Beykoz'da Oğuzhan Karaman güven tazeledi
Bizi Takip Edin