MHP Beykoz’da yeni dönem başladı

Kongre sürecini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kongre sürecini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığında görev dağılımı belli oldu. 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü yapılan 12. Olağan Kongrenin ardından MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman yönetim kurulu üyeleri ile ilçe binasında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Oğuzhan Karaman: Boşa geçireceğimiz tek bir saatimiz yok

Toplantı sonrası yapılan açıklamada görev dağılımlarını gerçekleştirdiklerini belirten MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman şunları söyledi; Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz ilçe teşkilatı olarak, makamlara ve mevkilere bakılmaksızın, davamızı en ileri nasıl taşırız düşüncesiyle, yönetim kurulumuzda görevlendirme çalışmalarımızı sonuçlandırmış olup, en kısa zamanda ilçemize nasıl fayda/yarar sağlayabiliriz, ne tür faaliyetler de bulunup, vatandaşlarımızı partimize nasıl kazandırabiliriz gibi düşüncelerle, tüm ilçe yönetim kurulundaki dava arkadaşlarımızla, el ele vermiş ve görevimize başlamış bulunmaktayız.

Yönetimimizde yer ve görev alan bütün kardeşlerimin, nefislerini yenmiş, makam ve mevki sevdalısı değil, bir büyük davanın sevdalısı olduklarına adım kadar eminim. Gönlü sevgiden geçen, yüreğinde merhamet duygusu taşıyan, saygı ve güven hissinin daima korunacağı anlayışımızla; Vatanımıza, Bayrağımıza, Dinimize, Milletimize, Turancılık Ülkümüze ve Beykoz’umuza hizmet edebilme arzusuyla çalışacağımıza, tüm Beykoz Halkının inanması tek temennimiz olacaktır.

Boşa geçireceğimiz, tek bir saatin dahi söz konusu olamayacağının bilinci ile; Parti içi görev dağılımımızı çok değerli Beykoz ilçe halkımız ve basınımızla paylaşıyor, Beykoz halkına ve değerli basınımıza, saygıyla duyuruyoruz.

MHP Beykoz'da görev dağılımı şöyle;

Powered by Froala Editor

MHP Beykoz’da yeni dönem başladı
Bizi Takip Edin