MHP Beykoz’un iftar sofrası doldu taştı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği yoğun katılım ile gerçekleşti.

MHP Beykoz iftar sofrası doldu taştı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı dolayısıyla teşkilat mensupları ile iftar programında bir araya geldi.

MHP Beykoz iftar sofrası doldu taştı

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi’nin ev sahipliğinde Çavuşbaşı Kasrı’nda düzenlenen programa, MHP MYK Üyesi Cüneyt Öz, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan il yöneticileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluş temsilcileri, meclis üyesi ve adaylarının yanı sıra 2 bine yakın vatandaş katıldı.

MHP Beykoz iftar sofrası doldu taştı

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, iftar yemeğine katılan misafirlerini tek tek kapıda karşıladı ve ailelerle yakından ilgilenerek sohbet etti.

MHP Beykoz iftar sofrası doldu taştı

İftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı.

MHP Beykoz iftar sofrası doldu taştı

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, kendilerini hiçbir programda yalnız bırakmayan teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, “Sizler bizlere güvendiniz, bizler sizlerin de bu güveni boşa çıkarmamak için çalışacağız. Sonuçta bir seçim sürecindeyiz. Birbirinden kıymetli Cumhur İttifakı adaylarımız var. İstanbul’da Murat Kurum, Beykoz’da Murat Aydın bizlerin adayıdır. Kendilerine hem güveniyoruz hem inanıyoruz. Bu inançla çalışıyoruz. Bu seçim inşallah hayırlısıyla, muzafferiyetle bitirmek nasip olsun.” dedi.

Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “5 yıl önce 5 yılda 15 yıllık hizmet demiştik. Beykozluyu daha mutlu etmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz demiştik. O anlamda büyük bir gayretimiz oldu. Teşkilatımızı yalnız bırakmadığımız için coşkuyla burayı doldurduğunuz için iftarın paylaşma güzelliğini yaşattığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

İftar programı, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

MHP Beykoz’un iftar sofrası doldu taştı

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin