MHP: Cumhur ittifakının adayı Murat Aydın'dır

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yerel seçimlerde ittifak kurdukları MHP Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yerel seçim çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yerel seçimlerde ittifak kurdukları MHP Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yerel seçim çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini MHP Beykoz İlçe Başkanlığına gerçekleştirdi. Sadece Beykoz Güncel Haber’in takip ettiği ziyarette Cumhur İttifakı’nın Beykoz’da adayın Murat Aydın olduğu ve başarıya ulaşması için birlikte çalışacakları vurgulandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı gösterilen Murat Aydın çalışmalarına başladı. İlk olarak AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M.Hanefi Dilmaç ve ilçe yöneticilerini ziyaret eden Aydın, bugün Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve ilçe yöneticileri tarafından karşılanan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, kısa bir tanışma faslının ardından Cumhur İttifakı kapsamında Beykoz’a dair yapılabilecek çalışmalar ile sorunların değerlendirildi.

Cumhur İttifakı’nın adayı Murat Aydın, ziyaret sırasında yaptığı açıklamalarda “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz’un sorunlarını çok iyi biliyor. Başta imar olmak üzere bana da bu sorunların tamamını çözme görevi verdi. Yukarıda Cumhurbaşkanımız, burada Beykoz halkı ve bizim de tecrübelerimiz ile sorunları el birliği ile çözeceğiz.  İki partinin güç birliği ile çözülemeyecek sorun kalmaz. Cumhur İttifakı’nın desteği ile gece gündüz çalışarak başarıya ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrası Cumhur İttifakı’nın adayı Murat Aydın, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman’a bir tablo hediye etti. Aydın, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etmek üzere ilçe başkanlığından ayrıldı.

MHP: Cumhur ittifakının adayı Murat Aydın'dır
Bizi Takip Edin