MHP, deniz şehitleri için Mevlid okuttu

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, deniz şehidi Mehmet Genç'in şahsında Şile'de yaşamını yitiren deniz şehitleri için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okuttu

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Beykoz İlçe Teşkilatı,…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, deniz şehidi Mehmet Genç’in şahsında Şile’de yaşamını yitiren deniz şehitleri için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okuttu

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Beykoz İlçe Teşkilatı, 4 Aralık 2012 tarihinde yaşanan fırtınada zor durumdaki Rus bandıralı gemiyi kurtarmak için denize açılan ancak botlarının alabora olması sonucu yaşamını yitiren Kıyı Emniyeti personeli Mehmet Genç’in şahsında, tüm deniz şehitleri için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okuttu.

10 Şubat 2013 Pazar günü Beykoz Merkez Camii’nde ikindi namazını müteakiben okunan Mevlid-i Şerif’e, MHP Beykoz İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Emanet ve Yönetim Kurulu üyeleri ile şehit Mehmet Genç’in ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MHP İl Yönetimi cephesinden yoğun katılım

Aynı zamanda Beykoz Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinde de bulunmuş olan Mehmet Genç için okunan mevlide, MHP İl Başkanlığı da yoğun ilgi gösterdi. İl Başkan Yardımcısı Murat Kotra, 1. Bölge Başkanı Aziz Aydoğdu, 2. Bölge Başkanı Selami Şişman ve Üsküdar İlçe yöneticilerinden Hüseyin Sever mevlid törenine katılan isimler arasında yer aldılar.

Mehmet Genç’in babası katılamadı

Deniz şehidi Mehmet Genç’in akrabalarının da hazır bulundukları mevlid organizasyonuna, kız kardeşinin, yani Mehmet Genç’in halasının naşını Görele’ye götürmek üzere İstanbul’da bulunamayan acılı babası katılamadı.

Lokum dağıtıldı

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, okunan Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif’in ardından ise camiden çıkan cemaate mevlid şekeri ve lokum dağıttı.

Haber: Arzu Başlantı

MHP, deniz şehitleri için Mevlid okuttu
Bizi Takip Edin