MHP Genel Başkan Yardımcısı’ndan Beykoz çıkarması

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Beykoz’daki iftar çadırında vatandaşlarla bir araya gelerek bir dizi temasta bulundu.
  • 26.07.2023 13:04:52

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, İlçe Başkanlığı’nın Kavacık’ta düzenlediği iftar programına katıldı. Yönter, burada partililer ve vatandaşlarla bir araya gelerek 14 Mayıs seçimlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı’ndan Beykoz çıkarması

İftara, Genel Başkan Yardımcısı Yönter’in yanı sıra, İstanbul Milletvekili Adayı Nevzat Ünlütürk, Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ve Yönetim Kurulu üyeleri ile meclis üyeleri katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı’ndan Beykoz çıkarması

İftarın ardından Rüzgarlıbahçe Mahalle sakinlerinden İbrahim Kabak ve babası Murat Kabak’ı ziyaret eden Yönter, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin selamlarını iletti.

İzzet Ulvi Yönter ve MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk, Kavacık Mahalle Muhtarı Yasemin Şahin’i ziyaret ederek, çalışmalara dair karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Yönter, Sağlık Bakanlığı’ndan Kavacık’a sağlık ocağı yapılması sözünü aldığını da ifade etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve beraberindekiler Gümüşsuyu ve Yenimahalle Mahallesi’nde düzenlenen toplantılara katılım sağlayarak partililerle bir araya geldi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı’ndan Beykoz çıkarması

Son olarak, Tokatköy Seçim İrtibar Bürosu’nun açılışı gerçekleştiren İzzet Ulvi Yönter, burada vatandaşlara seslenerek, “Tokatköy’de yaşayan bütün vatandaşlarımı hürmetle, muhabbetle selamlıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek oluyor muyuz? 14 Mayıs’ta sandığa gittiğinizde mührümüzü üç hilale vuruyoruz inşallah. Recep Tayyip Erdoğan’a mührümüzü vuruyoruz inşallah. Ve Türkiye’ye, bayrağımıza sahip çıkıyoruz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın.”

İlgili Haberler