MHP'den yerel basına ince bir jest!

MHP Beykoz İlçe teşkilatı, Beykoz yerel basınına ince bir jest yaptı!

MHP Beykoz İlçe teşkilatı, Beykoz yerel basınına ince bir jest yaptı! “beykoztr.com” gazetesi imtiyaz sahibi Fırat Aydoğar’ın doğum gününü unutmayan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe teşkilatı, Beykoz yerel basınına ince bir jest yaptı!

MHP Beykoz İlçe teşkilatı, Beykoz yerel basınına ince bir jest yaptı! “beykoztr.com” gazetesi imtiyaz sahibi Fırat Aydoğar’ın doğum gününü unutmayan MHP’liler, İlçe Başkanı Ali Emanet’in de hazır bulunduğu bir ortamda, Aydoğar için pasta kesti!

Partilerinin Kavacık’ta bulunan merkez binasında bir araya gelen MHP’liler, Aydoğar’ı sürpriz doğum günü kutlaması ile şaşırttı.

Ali Emanet: Basın emekçisi kardeşlerimiz özveri ile çalışıyorlar

Yerel basın mensubu Fırat Aydoğar ile birlikte pasta kesen İlçe Başkanı Ali Emanet, kendisine hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Beykoz’un yerel basını olarak, basın işi ile uğraşan basın emekçisi kardeşlerimizin hepsinin özveri ile çalıştıklarına şahit oluyoruz. Hepsinin bizim nezdimizde ayrı ayrı yerleri vardır.  Hepiniz bizim için birer değersiniz. Beykoz İlçe teşkilatı adına doğum gününüzü kutluyoruz!”

Kaftan hediyesi

Aydoğar’a, “ Osmanlılar döneminde dostluk ve barışı simgeleyen kaftanın hediye olarak takdim edildiğini” hatırlatan Emanet, kendilerinin de İlçe Başkanlığı olarak bu geleneği sürdürdüklerini belirterek, kaftan şeklinde bir de biblo hediye etti.

Günü ölümsüzleştiren hatıra fotoğrafı

Sürpriz doğum günü partisinde emeği geçen herkese teşekkürlerini sunan Fırat Aydoğar’ın kısa konuşmasının ardından ise, hatıra fotoğrafı çekildi.

Doğum günlerini takip edeceklerini belirttiler!

İlçe Başkanı Ali Emanet, uygulamaya yeni başlamış olmaları nedeniyle sene içerisinde doğum gününü kaçırdıkları yerel gazete çalışanlarının doğum günlerinin de bundan böyle takip edileceğini ifade etti!

Biz de Beykoz Güncel Haber ailesi olarak Fırat Aydoğar’ın doğum gününü tebrik ediyoruz.

Haber: Arzu Başlantı

MHP'den yerel basına ince bir jest!
Bizi Takip Edin