MHP'li Uslu ve beraberindeki 1250 kişi AK Parti'de

MHP Beykoz eski İlçe Başkanı Sadık Ali Uslu ve beraberindeki 1250 kişi AK Parti ailesine katıldı.

Beykoz AK Parti İlçe Başkanlığı, MHP'den AK Parti ailesine geçen 1250 kişiye ‘Katılım Töreni' düzenleyerek…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz eski İlçe Başkanı Sadık Ali Uslu ve beraberindeki 1250 kişi AK Parti ailesine katıldı.

Beykoz AK Parti İlçe Başkanlığı, MHP’den AK Parti ailesine geçen 1250 kişiye ‘Katılım Töreni’ düzenleyerek rozetlerini taktı.

R.Şahin Köktürk Spor Salonu’nda düzenlenen törende, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer kendi elleriyle yeni üyelere rozetlerini taktı.

Beykoz MHP İlçe Başkanı olarak 11 yıldır görev yapmış Sadık Ali Uslu’nun AK Parti rozetini Yücel Çelikbilek taktı. Kalabalığın yoğun olduğu salonda; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve bir çok parti mensubu katıldı.

 Tören; şehitlerin ve ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına Zeki Durmuş’un Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlandı.

Sefer: Türkiye artık hasta adam değil!

İlçe Başkanı Adem Sefer, bugünün çok anlamlı bir gün olduğuna dikkat çekerek, AK Parti’nin kuruluşundan bu zamana kadar her daim birlik ve beraberlik içinde geldiklerini ifade etti. Sefer: ” 2002 yılından buralara geldik ve Beykoz’da da büyümeye devam ediyoruz. Bu anlamda Beykoz’a hizmet etme adına değerli arkadaşlarımızla her gün kucaklaşıyoruz ve Beykoz’u bu anlamda daha da güçlendiriyoruz. Türkiye şu anda çok farklı bir süreçte. Türkiye’de artık şahsi menfaatleri bir kenara bırakın, Türkiye’nin birlik ve bütünlüğü adına birleşme vaktidir. Şu anın Türkiye’si ekonomisiyle ve her anlamıyla Türkiye kendi bulunduğu bölgesinde dünyada söz sahibi konumundadır. Mayıs ayında bakın neler olmuştu ve arkasından neler oldu. Mayıs ayı Türkiye için önemliydi çünkü, AK Parti faiz oranlarının %63’lerden aldı ve %4.6’lara kadar düşürdüğü aydı. Mayıs ayında kısacası birçok şeyin yapılamaz dendiği halde gözünü kırpmadan ve arkasına bakmadan üstesinden gelinen bir aydır. Bazıları Türkiye’yi bölmek adına iki ağacı ve gezi olaylarını bahane ederek önüne geçmeye kalktılar fakat başaramadılar. Türkiye artık hasta adam değil!” şeklinde konuştu.

Çelikbilek: Durmak yok yola devam!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise yapmış olduğu konuşmada: “Biz Beykoz için varız. Bizim ecdadımız tarihte çok farklı devletler kurdu ve millet hep buralara taşınarak o devletlerle buralara geldi. İşte biz TC’yi hangi zorluklarla kurulduğunu biliyoruz” dedi. “Bizim bir devletimiz var, bu devleti hiçbir kimseye asla böldürtmeyiz” diyen Çelikbilek: ”Benim Genel Başkanım ne pahasına olursa olsun, söylediği söz şu: Biz tek bir milletiz, tek bir bayrağımız var, biz bundan asla vazgeçemeyiz.  Bu millet için düşünen bir Başbakanımız var. Dünya bizden ses bekliyor. Uzun zamandır unutulmak istenen sesi çıkmasın denilen bir dünyada artık dünyaya sesimizi yükselttiğimizi gösterdiğimiz için 17 Aralık senaryoları ve arkasından başka senaryoları yapmaya başladılar. Fakat sesimizi kısamadılar. Biz hep mazlumdan ve ezilenlerden yana durduk hiçbir zaman ezenlerin, zalimlerin yanında olmadık. Çünkü bizim milletimizde düşünce adına merhamet vardır, insanlık vardır. Dini, dili fark etmez biz yaratanın yarattığı herkesi severiz. İşte vakit birbirimize daha da sıkı sarılmamız gereken zaman. Her yerde bayram yapmamız için 30 Mart’ta dış düşünceleri sandıkta rezil etmemiz için durmak yok yola devam, duran adam pozu bize yakışmaz” ifadelerini kullandı.

Uslu: Alaattin Köseler de MHP’nin başına dert olsun!

Sadık Ali Uslu, kısa bir konuşma yaparak şu sözlere yer verdi: “Beykoz’da 11yıl MHP İlçe Başkanlığı yaptım. Beykoz’da kimsesizlerin kimi olamaya çalıştım. Bu noktada yaratanı sev yaratılandan ötürü mantığı ile her vatandaşa hizmet etmeye çalıştım. Beni geçenlerde bir arkadaşım aradı ve bana şöyle dedi: ‘2009 seçimlerinde senin başına ben dert oldum, bu seçimlerde de senin başına Alaattin Köseler dert oldu’. Bende dedim ki: ‘Sen CHP’nin başına dert ol, Alaattin Köseler de MHP’nin başına dert olsun’. Dolayısıyla da siz benim başıma dert olamazsınız. Biz AK Parti’ye onurlu ve şerefli olduğumuz için geldik. Sizde para olabilir ama şunu asla unutmayın parayla şeref ve onur alamazsınız. Biz her canlı ölümü tadacak diye duvarlara yazmadık, biz bunu beynimize yazdık. Bir gün her canlı gibi gerek kalp yetmezliğinden gerekse de kanserden bir gün öleceğiz fakat öyle yatakta ölmektense, onurum ve gururumla ayakta kahpe kurşunuyla ölmeyi tercih ederim”.

Konuşmaların sonrasında Adem Sefer ve Yücel Çelikbilek; MHP’den, AK Parti ailesine geçen adaylara rozetlerini taktılar.

MHP'li Uslu ve beraberindeki 1250 kişi AK Parti'de
Bizi Takip Edin