Millet İttifakı Beykoz’da ikiye bölündü!

Beykoz’da Millet İttifakı’nın iki partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti, Ramazan’ın 27. gününde iki farklı yerde sokak iftarı verdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da Millet İttifakı’nın iki partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti, Ramazan’ın 27. gününde iki farklı yerde sokak iftarı verdi.

Millet İttifakı’nın iki partisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı ve İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Ramazan’ın 27. gününde iki farklı yerde sokak iftarı verdi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın programı siyasi partilerin kullanımına müsaade edilmeyen Beykoz Sahil Etkinlik Alanı’nda yapmak istemesinin ardından bilinçli yaratılan naylon gündem, kamuoyunu oldukça meşgul etmişti.

Beykoz Belediyesi tarafından Sahil Etkinlik Alanı’nın herhangi bir siyasi partinin kullanımına izin verilmediği parti yetkililerine iletilmiş ve iftar programı için Sultaniye Parkı önerilmişti. Fakat bu teklifte İYİ Parti tarafından kabul edilmedi.

Karşılıklı yapılan görüşmelerden sonra, iftar programının Belediye Meydanı’nda yapılmasına mutabık kalındı. 

İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programına, İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak, çeşitli il ve ilçe yöneticileri, muhtarlar ve partililer katıldı.

Millet İttifakı’nın diğer partisi CHP Beykoz İlçe Başkanlığı ise Yalıköy Pazar Alanı’nda sokak iftarı verdi.

İftar yemeğine, Genel Başkan Yardımcısı Fethi Açıkel ve Yüksel Taşkın, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, çeşitli il ve ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve partililer katıldı. 

İftar yemeğinin ardından konuşma yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ile Genel Başkan Yardımcıları Yüksel Taşkın ve Fethi Açıkel katılım sağlayan bütün partililere teşekkürlerini sundu.

Millet İttifakı Beykoz’da ikiye bölündü!
Bizi Takip Edin