Milletin Kapısı Beykoz halkı için açıldı!

Devletle vatandaş arasındaki iletişimi artırmak, başvuruları sonuçlandırmayı hedef alan 'Açık Kapı' projesi' Beykoz'da tanıtıldı.

İçişleri Bakanlığınca vatandaşların kamu hizmetlerine kolay ulaşımının sağlanması, taleplerinin hızlı sonuçlandırılması v

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devletle vatandaş arasındaki iletişimi artırmak, başvuruları sonuçlandırmayı hedef alan ‘Açık Kapı’ projesi’ Beykoz’da tanıtıldı.

İçişleri Bakanlığınca vatandaşların kamu hizmetlerine kolay ulaşımının sağlanması, taleplerinin hızlı sonuçlandırılması ve vatandaş memnuniyetinin artırılması amacıyla ‘Milletin Kapısı’ sloganıyla faaliyete geçen ‘Açık Kapı’ projesi, Beykoz’da tanıtıldı.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, kaymakamlık personeli ile ilgili memurlar katıldı.

Milletin Kapısı açıldı

Açık Kapı Projesi hakkında yapılan sunumda; Açık Kapı, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuştur. Elektronik olarak https://www.acikkapi.gov.tr/ adresi üzerinden ya da valilik ve kaymakamlıklarda bulunan Açık Kapı birimlerine yazılı olarak talepler iletilebiliyor. Yapılan başvuruların süreç ve sonuç bilgileri kısa mesaj ile taraflara bildiriliyor.

Yapılan bilgilendirmelerin ardından toplantıya katılan muhtarlar Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya mahallelerinin sıkıntılarını dile getirirken toplantı, görüş alışverişi yapıldıktan sonra müdahale edilebilecek olanların not alınmasıyla sona erdi.

Milletin Kapısı Beykoz halkı için açıldı!
Bizi Takip Edin