Milli Emlak'tan satın alma söz konusu değildir!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz'ın iddialarına cevap verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Soğuksu'da bulunan arazisini Milli Emlak'tan aldığı iddiasında…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz’ın iddialarına cevap verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Soğuksu’da bulunan arazisini Milli Emlak’tan aldığı iddiasında bulunan CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz’a basın açıklaması ile cevap verdi.

Adem Sefer’in konu hakkında yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz Tokatköy’de yapmış olduğu bir konuşmada şahsımla ilgi bir iddia da bulunarak, üzerinde evimin de bulunduğu arazimi Özel Proje uygulamasına güvenmeyip, Milli Emlak’tan satın aldığımı ifade etmiştir.

Hızır Yılmaz’ın söz ettiği arazi, kardeşim ve şahsıma ait olmak üzere toplamda 700 m²’dir. Bunun 500 m²’si 2B, diğer 200 metre karesi ise hazine arazisidir.

Kardeşimle ortak olduğum bu arazinin henüz Beykoz Belediyesi’ne devri gerçekleşmemiştir. Bu nedenledir ki her hangi bir satın alma da söz konusu değildir.

Bu zaten hukuken de imkânsızdır.

Ana Muhalefet Belediye Başkan Adayı’nın iddia ve ima ettiği gibi 2B arazimi Beykoz Belediyesi’nden devralmak yerine Milli Emlak’tan aldığım iddiası gülünçtür…

Hızır Yılmaz’ın Özel Proje uygulamasına vatandaşlarımızın duymuş olduğu güveni itibarsızlaştırmak adına böyle bir ifade de bulunması siyasi ve toplumsal ahlak adına kabul edilebilir bir şey olmadığı gibi, tamamen gerçekleri saptırma amacı taşıyan akıl dışı bir girişimdir.

Hızır Yılmaz’ın diğer pek çok iddiası gibi, bu iddiası da asılsız çıkmış ve bir kez daha söylediği sözün altında kalarak, siyasi yozlaşmasını sürdürmüştür.

İddia konusu arazimizin Milli Emlak’tan Beykoz Belediyesi’ne devrinin gerçeklemesini,  benzer durumdaki diğer vatandaşlarımız gibi bizde aile olarak heyecanla beklemekteyiz…

Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

Adem Sefer

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı

Milli Emlak'tan satın alma söz konusu değildir!
Bizi Takip Edin